FK „Žalgirio“ saugas Karolis Uzėla teigia norintis dar daugiau prisidėti prie komandos rezultatų ir svarsto, jog Lietuvos čempionams dar reikia geriau susižaisti.

Žalgiriečiai pralaimėjo pastarąsias A lygos rungtynes su „Sūduva“ ir kol kas ieško atsakymų, tačiau vienas iš jų gali būti pakankamai banalus.

„Tikriausiai trūksta laiko susižaisti. Turime didelę dalį žaidėjų, kurie yra atvykę į komandą naujai. Kiekvieną dieną dirbame ir tas žaidimas ateis“, – vylėsi K. Uzėla.

Jis pats žaidė visas 6 komandos rungtynes A lygoje, iš jų 5 pradėjo startinėje sudėtyje. Bet komandos rezultatai dar jo netenkina.

„Kiekvienas žaidėjas – ar gerai, ar blogai sekasi, nori prisidėti daugiau ir daugiau. Pats norėčiau daugiau prisidėti prie komandos rezultatų, nes jau esame ir pralaimėję. Kaip ir visa komanda kiekvieną dieną stengiuosi dirbti, tobulėti ir eiti į priekį“, – kalbėjo jaunasis saugas.

Anot jo, svarbu po nesėkmės atsitiesti ir susigrąžinti pasitikėjimą savimi.

„Po pralaimėtų rungtynių kitos rungtynes labai svarbios. Pergalė leistų neįkristi į duobę. Serija, kai pralaimi vienas rungtynes po kitos, gali būti būna psichologiškai sunku. Turime progą pradėti naują pergalių seriją“, – sakė futbolininkas.

Jis pats praleis artimiausias rungtynes, nes gydosi dvikovoje su „Sūduva“ patirtą traumą ir laukia gydytojų verdikto.

„Žalgiris“ į kovą stoja antradienį 17 val. rungtynėse su Telšių „Džiugu“.