"Juventus" Italijoje pasivijo lyderį "Inter" © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos pirmosios dvejos XX turo rungtynės.

Svarbią pergalę iškovojo ir į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje bent trumpam dėka geresnio įvarčių santykio pakilo Turino "Juventus" ekipa, savo aikštėje 1-0 įveikusi "Fiorentina".

Vienintelį įvartį nugalėtojams 21 minutę iš aštraus kampo pelnė saugas Claudio Marchisio, pasižymėjęs po puikaus antrą jaunystę išgyvenančio Alessandro Del Piero perdavimo.

Apskritai šiame mače abi vienuolikės turėjo gausybę progų pasižymėti, bet puikiai žaidę vartininkai - atitinkamai Gianluigi Buffonas bei Sebastienas Frey'us - gelbėjo savo komandas.

Buffonas atrėmė itin pavojingą Alberto Gilardino smūgį pažeme bei keliskart apdariai paliko vartus, išvengdamas didesnio pavojaus.

Frey'us taip pat netinginiavo, pirmajame kėlinyje atmušęs du iš eilės Marco Marchionni bandymus, o po didžiosios pertraukos privertęs už galvų griebtis Zdeneką Grygerą bei Sebastianą Giovinco.

Po šių rungtynių "Juventus" savo sąskaitoje turi 43 taškus - lygiai tiek pat kiek Milano "Inter" - bet pakilo į pirmąją vietą dėka geresnio įvarčių santykio. Tiesa, Jose Mourinho auklėtiniai yra sužaidę vienu maču mažiau - sekmadienį jų laukia Genujos "Sampdoria".

Šeštadienį pergalę iškovojo bei į 18 vietą pakilo ir Veronos "Chievo", minimaliu rezultatu palaužusi "Reggina".

Vienintelį įvartį prieš pat finalinį teisėjo švilpuką galingu smūgiu iš toli pelnė Vincenzo Italiano.

Turino "Juventus" 1 - 0 "Fiorentina"
21' [1 - 0] Claudio Marchisio

"Reggina" 0 - 1 Veronos "Chievo"
90' [0 - 1] Vincenzo Italiano

41' iš aikštės pašalintas Carlos Carmona ("Reggina")