„Jonava“ draugiškose rungtynėse nusileido „Jelgavai“

Latvijoje „Jonava“ sužaidė draugiškas rungtynes su FK „Jelgava“, kuriose pergalę nulėmė vienas įvartis.

Nepaisant, kad iniciatyva beveik visą laiką priklausė svečiams iš Jonavos, pergalę rezultatu 1:0 (1:0) šventė aikštės šeimininkai, kurie įvartį pelnė nuo 11 m. baudinio žymos. Kėlinio pradžioje gerą progą turėjo Laurynas Stonkus, kurio smūgis kažkur nuo 16 m. skriejo šalia vartų. Varžovai atsakė gražiai įžaistu kamuoliu ir smūgiu šalia vartų.

Kitos atakos metu „Jelgavos“ puolėjas bandė išeiti vienas prieš Povilą Valinčių, bet smūgio atlikti jam nepavyko. Visgi latviai sugebėjo išprovokuoti „Jonavos“ pražangą baudos aikštelėje ir sėkmingai realizuoti baudos smūgį.

Antrame kėlinyje vaizdas nesikeitė: svečiai toliau atakavo, o latviai savo šansų laukė kontratakose. Jonaviškiai galėjo išlyginti rezultatą, tačiau Arno Paškevičiaus smūgis atsimušė į skersinį, o tolimesnės atakos buvo nerezultatyvios ir pergalę 1:0 (1:0) šventė „Jelgavos“ futbolininkai.