JAV ir Slovėnijos mače - rezultatyvios lygiosios © Eurofootball.lt
Pirmajame šiandienos C grupės mače nugalėtojas taip ir nepaaiškėjo - mačas tarp Slovėnijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų rinktinių baigėsi lygiosiomis 2-2.

Slovėnija 2 - 2 JAV
13' [1 - 0] Valter Birsa
42' [2 - 0] Zoran Ljubijankic
48' [2 - 1] Landon Donovan
82' [2 - 2] Michael Bradley

Slovėnai šiek tiek aktyviau pradėjo rungtynes ir jau 14 minutę išsiveržė į priekį, kai gražiu smūgiu pasižymėjo puolėjas Valteris Birsas.

Kėliniui artėjant prie pabaigos šansą įmušti turėjo ir amerikiečiai, tačiau jie juo nepasinaudojo. Tuo tarpu Slovėnija savąją progą sugebėjo realizuoti - 42 minutę įvartį pelnė Zoranas Ljubijankičius.

JAV rinktinė iškart po pertraukos pradėjo žaisti aktyviau bei jau netrukus sugebėjo rezultatą sušvelninti - prasiveržęs kraštu stipriu smūgiu pasižymėjo Landonas Donovanas.

Amerikiečiai karštligiškai bandė pelnyti dar vieną įvartį, tačiau keliuose epizoduose jiems vis pritrūkdavo tikslumo. Galiausiai rezultatą išlyginti pavyko 82 minutę, o įvarčio autorius - saugas Michaelis Bradley.

Po keturių minučių JAV rinktinė pelnė ir dar vieną įvartį, vis dėlto mačo arbitras tame epizode įžvelgė taisyklių pažeidimą.