J. Kloppas: šoninis arbitras norėjo būti dėmesio centre

"Liverpool" treneris Jurgenas Kloppas ne itin liko patenkintas arbitrų darbu rungtynėse su Londono "Tottenham", kuriose "raudonieji" buvo be vienos minutės nugalėtojai.

"Anfield" stadione vakar "Tottenham" išplėšė sensacingas lygiąsias rezultatu 2-2. 91-ąją minutę Mohamedas Salah pasiekė savo dublį ir taip išvedė šeimininkus į priekį, tačiau pačioje pridėto laiko pabaigoje teisėjas nusprendė skirti dar vieną 11 metrų baudinį į "Liverpool" vartus ir taip "Tottenham" išplėšė tašką.

Šios rungtynės buvo plačiai aptarinėjamos visuose žiniasklaidos kanaluose, nes abu 11 metrų baudiniai sukėlė daug abejonių. Pirmajame buvo įžvelgta ne tik nuošalė, bet ir Harry Kane'o vaidyba, o antrasis epizodas taip pat buvo abejotinas -  prieš Eriką Lamelą neakivaizdžiai buvo prasižengta taip pat iš nuošalės.

Įdomu tai, kad pagrindinis rungtynių teisėjas abu 11 metrų baudinius skyrė tik po gana ilgų diskusijų su šoniniu arbitru. J. Kloppas tai pastebėjo ir išreiškė savo nuomonę.

"Tokią rungtynių baigtį nulėmė gana drąsūs šoninio arbitro sprendimai", - iškart pasakė J. Kloppas.

"Aš neturiu teisės po rungtynių eiti į jų kambarį - tai galima atlikti tik po valandos su puse. Tačiau ar jūs galvojate, kad jis prieis prie manęs ir pasakys, kad padarė klaidą skirdamas pirmąjį baudinį? Tai būtų neįtikėtina.

Neįsivaizduoju, ką jie tiek ilgai diskutavo prie šoninės linijos. Antrasis baudinys taip pat buvo gana įdomus. Taip, Virgilis jį lietė, tačiau mes visi puikiai žinome, kad Lamela ieškojo šio kontakto ir dar prieš spyrį buvo pakilęs nuo žemės. Jie tai paaiškintų kaip pražangą, nes Virgilis jį lietė, tačiau mes visi žinome tiesą.

Pirmajame kėlinyje už panašų epizodą mes negavome mušti baudos smūgio. Tada dar buvo tik pirma rungtynių pusė, todėl viskas suprantama, tačiau kai paskutinę minutę yra priimami tokie sprendimai čia tikrai yra vau.

Pražangą turi skirti iškart arba pamiršti apie tai, tačiau šis arbitras norėjo būti dėmesio centre, kuriame dabar jis ir yra", - pridūrė J. Kloppas.