J.Cruzas išplėšė "Inter" pergalę © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos lygoje įvyko likusios aštuonerios 11 turo rungtynės. Paskutinėmis minutėmis pergalę išplėšė „Inter“, tris taškus taip pat iškovojo čempionato lyderio pozicija su Milano klubu besidalinantis „Palermo“, tuo tarpu „Lazio“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Udinese“.

„Inter“ sugebėjo nugalėti „Parma“ ekipą svečiuose rezultatu 2-1 tik dėka paskutinėmis minutėmis pelnyto įvarčio.

Svečiai į priekį išsiveržė 15 minutę. Zlatanas Ibrahimovičius gavo kamuolį būdamas nusisukęs nuo vartų, tačiau švedas persimetė kamuolį į priekį ir paleido nesustabdomą smūgį į varžovų vartus. Tačiau „Parma“ nepalūžo ir po 12 minučių sugebėjo išlyginti rezultatą. Antonio Bocchetti pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kur šį pasitiko Igoris Budanas ir kroatas vienu lietimu pasiuntė kamuolį į vartus.

Visgi Italijos čempionams rungtynėms einant į pabaigą nusišypsojo sėkmė – Mariano Gonzalezo perdavimas pasiekė Julio Cruzą ir šis smūgiavo galva į vartus ir nors ir vartininkas neįtikėtinai atsaugojo smūgį, argentinietis koja pasiuntė atšokusį kamuolį į vartus. Visgi „Inter“ klubui rungtynės baigėsi karčiai – už laiko gaišimą antrąją geltona kortelę gavo Zlatanas Ibrahimovičius ir puolėjas turėjo palikti aikštę ankščiau laiko.

„Palermo“ pratęsė savo puikių rezultatų seriją namie įtikinamai įveikdama „Torino“ klubą 3-0.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 43 minutę po Eugenio Corini įvarčio, o 69 minutę Sicilijos klubo pranašumą padidino Davidas Di Michele, atsidūręs vienas prieš varžovų vartininką Christianą Abbiati ir permetęs kamuolį per italą. „Palermo“ pergalę galutinai užtvirtino brazilas Amauri, 79 minutę smūgiu dešine koja nuginklavęs varžovų vartininką.

„Lazio“ pagaliau užbaigė savo nesėkmingą periodą namie įspudingu rezultatu 5-0 sutriuškinęs „Udinese“ ekipą. Du įvarčius sostinės ekipose gretose pelnė buvęs „Udinese“ žaidėjas Stefano Amauri. Dvejais įvarčiais taip pat prie komandos pergalės prisidėjo Tommaso Rocchi, tuo tarpu penktą įvartį puikiu baudos smūgiu pelnė komandos kapitonas Massimo Oddo.

Tomas Danilevičius rungtyniavo nuo 61 minutės, tačiau jo komanda „Livorno“ svečiuose 2-3 nusileido „Catania“ ekipai. Svečiai po 60 minutę Paulinho pelnyto įvarčio pirmavo 2-1, tačiau tą pačią minutę kai į aikštę įžengė lietuvis, „Catania“ sugebėjo išlyginti rezultatą, o 90 minutę pergalę šeimininkams taikliu smūgiu į vartus išplėšė Giorgio Corona.

„Ascoli“ pratęsė savo krizę namie nusileidę „Empoli“ ekipai minimaliu rezultatu 1-0. Svečiai pergalę šventė dėka 7 minutę pelnyto Antonio Busce įvarčio.

„Chievo“ klubas taip pat nesugebėjo užbaigti nesėkmingų rungtynių serijos, svečiuose pralaimėjęs „Sampdoria“ ekipai 0-3. Du įvarčius Genujos klubo gretose pelnė puikią formą pastaruoju metu demonstruojantis Fabio Quagliarella.

„Cagliari“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis sugebėjo išlyginti rezultatą rungtynėse išvykoje su „Messina“, kurios baigėsi rezultatu 2-2. Nuo 64 rungtynių minutės iki pat paskutinių rungtynių akimirkų pirmavo šeimininkai, tačiau Daniele Conti smūgis iš 25 metrų leido „Cagliari“ ekipai išlyginti skirtumą ir iškovoti tašką.

Tuo tarpu „Reggina“ pagaliau sugebėjo panaikinti savo taškų deficitą, svečiuose dėka įvarčio nuo 11 metrų atžymos sugebėję įveikti „Siena“ ekipą rezultatu 1-0.

Sekmadienio rungtynių rezultatai:

„%c00029“ 1 – 2 „%c00037“
15` [0 – 1] Zlatan Ibrahimovic
26` [1 – 1] Igor Budan
90` [1 – 2] Julio Ricardo Cruz

90` iš aikštės išvarytas Zlatan Ibrahimovic

„%c00200“ 3 – 0 „%c00251“
43` [1 – 0] Eugenio Corini
69` [2 – 0] David Di Michele
79` [3 – 0] Amauri

„%c00019“ 5 – 0 „%c00063“

32` [1 – 0] Tommaso Rocchi
41` [2 – 0] Stefano Mauri
74` [3 – 0] Stefano Mauri
78` [4 – 0] Massimo Oddo
82` [5 – 0] Tommaso Rocchi

„%c00318“ 3 – 2 „%c00213“
35` [1 – 0] Gionathan Spinesi
45` [1 – 1] Ibrahima Bakayoko
60` [1 – 2] Paulinho
61` [2 – 2] Fabio Caserta
90` [3 – 2] Giorgio Corona

„%c00262“ 0 – 1 “%c00085“
7` [0 – 1] Antonio Busce

„%c00070“ 3 – 0 „%c00068“
19` [1 – 0] Emiliano Bonazzoli
28` [2 – 0] Fabio Quagliarella
36` [3 – 0] Fabio Quagliarella

49` iš aikštės išvarytas Federico Cossato („Chievo“)

„%c00214“ 2 – 2 „%c00216“
35` [1 – 0] Nicolas Andres Cordova
53` [1 – 1] Mauro Esposito
64` [2 – 1] Christian Rigano
90` [2 – 2] Daniele Conti

„%c00080“ 0 – 1 „%c00081“
70` [0 – 1] Rolando Bianchi (11m)