Įvarčių lietuje "Barcelona" sutriuškino "Athletic" futbolininkus (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "Primera" čempionate sužaistos ketverios 22-ojo turo rungtynės.

Laukiamiausia dienos dvikova įvyko "San Mames" stadione, kur savo žiūrovų palaikoma Bilbao "Athletic" susigrūmė su "Barcelona". Rezultatyviose rungtynėse katalonai rezultatu 2-5 sutriuškino baskus.

Pirmasis "Barcą" į priekį išvedė Lionelis Messi, o 26-ąją minutę pranašumą padidino Luisas Suarezas. Vis dėlto 59-ąją minutę šeimininkai sumažino atsilikimą, tačiau netrukus ir vėl buvo nubausti.

62-ąją minutę įvartį į savus vartus pelnė "Athletic" krašto gynėjas Oscaras de Marcosas. Vos po dviejų minučių į baskų vartus krito ir ketvirtasis įvartis, o po puikaus L.Messi perdavimo pasižymėjo Neymaras.

Tačiau įvarčiai ir toliau liejosi laisvai - 66-ąją minutę Aritzas Adurizas nuginklavo Claudio Bravo ginamus vartus, bet 75-ąją minutę Bilbao miesto klubo vienuolikė liko žaisti dešimtyje, kai už raudoną kortelę aikštę paliko Xabieras Etxeita.

Galutinį tašką šiame susitikime padėjo po keitimo pasirodęs Pedro. Jis penktąjį "Barcos" įvartį pelnė 86-ąją minutę sulaukęs Sergio Busquetso rezultatyvaus perdavimo.

Po pergalės Luiso Enrique auklėtiniai įsirašė tris svarbius taškus ir prie pirmoje vietoje esančio Madrido "Real" klubo priartėjo iki vieno taško.

Kitose rungtynėse "Almeria" ir "Valencia" palaužė savo varžovus, o "Sevilla" kiek netikėtai nusileido Madrido "Getafe" komandai.

"Athletic" 2 - 5 "Barcelona"

15' [0 - 1] L.Messi

26' [0 - 2] L.Suarez

59' [1 - 2] M.Rico

62' [1 - 3] O.de Marcos (į savus vartus)

64' [1 - 4] Neymar

66' [2 - 4] A.Aduriz

86' [2 - 5] Pedro

75' X.Etxeita ("Athletic") pašalintas iš aikštės

"Cordoba" 1 - 2 "Almeria"

10' [1 - 0] F.Cartabia

61' [1 - 1] Michel

66' [1 - 2] Michel

"Getafe" 2 - 1 "Sevilla"

29' [1 - 0] A.Vazquez (11m. baudinys)

66' [1 - 1] G.Krychowiak

85' [2 - 1] P.Leon

"Espanyol" 1 - 2 "Valencia"

62' [0 - 1] P.Piatti

85' [0 - 2] L.Pau (į savus vartus)

89' [1 - 2] S.Garcia