Italijos taurė: „Inter“ ketvirtfinalyje eliminavo „Romos“ vienuolikę © JumpStory nuotr.

Antradienio vakarą Milano „Inter“ namuose rezultatu 2:0 įveikė „AS Roma“ ekipą ir pateko į Italijos taurės pusfinalį.

Simone Inzaghi auklėtiniai rungtynes pradėjo fantastiškai. Jau antrąją rungtynių minutę po Ivano Perisiciaus perdavimo iš krašto, Edinas Džeko pasiuntė kamuolį į apatinį kairįjį vartų kampą ir rezultatas tapo 1:0.

Vos po 4 minučių „Inter“ galėjo pelnyti ir dar vieną įvartį, tačiau galingas Nicolo Barellos smūgis iš toli pataikė į skersinį.

Antrame kėlinyje, šeimininkai padvigubino savo persvarą. 68 minutę Alexis Sanchezas iš už baudos aikštelės prieigų paleido „raketą“ į viršutinį vartų kampą ir visiškai nepaliko šansų priešininkų vartininkui Rui Patricio.

Mourinho kariauna nerado savyje jėgų išlyginti rezultatą ir turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą. Tai reiškia, kad „Roma“ savo žygį Italijos taurėje baigia ketvirtfinalyje.