Italijos pirmenybėse "Roma" įveikė Stankevičiaus klubą © Eurofootball.lt
Atidėtose Italijos "Serie A" pirmenybių rungtynėse šalies vicečempionė "Roma" savo aikštėje rezultatu 2-0 įveikė Genujos "Sampdoria", kurios gretose visą mačą žaidė Lietuvos rinktinės gynėjas Marius Stankevičius.

Pirmąjį įvartį šeimininkai pasiekė 21 minutę, kai savo paties uždirbtu baudos smūgiu iš 25 metrų kamuolį į tinklą pasiuntė brazilas Julio Baptista.

Nepaisant visų "Sampdoria" vienuolikės pastangų, antrąjį kėlinį sostinės komanda pradėjo labai agresyviai ir netrukus pirmavo jau 2-0 - suklaidinęs du gynėjus, tarp jų ir Stankevičių, kairiuoju kraštu į baudos aikštelę įsiveržė ir iš 13 metrų vartininką Luca Castellazzi nuginklavo vėl tas pats Baptista.

Šie trys taškai leido vangiai sezoną pradėjusiems Luciano Spalletti auklėtiniams su 27 taškais pakilti jau į 8 turnyrinės lentelės vietą.

Tuo metu "Sampdoria" su 20 taškų rikiuojasi 14-oje pozicijoje.

"%c00028" 2 - 0 Genujos "%c00070"
21' [1 - 0] Julio Baptista
53' [2 - 0] Julio Baptista