Italijos čempionate triumfavo "Inter" klubas © Eurofootball.lt
Sekmadienį pasibaigusiose Italijos "Serie A" pirmenybėse triumfavo Milano "Inter" klubas, paskutiniajame ture išvykoje 2-0 įveikęs į žemesniąją lygą iškrintančią "Parma" komandą.

Auksinę pergalę Roberto Mancini auklėtiniams atnešė du įvarčius antrajame kėlinyje pelnęs Z.Ibrahimovičius - iš pradžių švedas suklaidino gynėją ir galingu smūgiu nepaliko vilčių varžovų vartininkui, o likus žaisti 10 minučių antrą kartą nestabdydamas kamuolio pasiuntė jį į tinklą ir įtvirtino pergalę.

Tuo tarpu antroje pozicijoje likusi "Roma" išvykoj etenkinosi tik lygiosiomis 1-1 su "Catania". Nuo čempionų sostinės ekipa atsiliko trimis taškais.

Svečiams rungtynės prasidėjo lyg iš natų - jau 3 minutę Mirko Vučiničius, verždamasis nuo vidurio linijos, techniškai suklaidino keturis varžovų gynėjus ir išvedė savo ekipą į priekį, bet dvikovos pabaigoje bet kokias viltis iškovoti čempionų titulą panaikino J.Martinezas, pasižymėdamas iš šešių metrų. Beje, šios lygiosios "Catania" komandai buvo labai svarbios ir padėjo išvengti iškritimo į "Serie B".

Trečią ir ketvirtą vietas, garantuojančias kelialapį į UEFA Čempionų lygos kvalifikacinį turnyrą, iškovojo Turino "Juventus" ir "Fiorentina", tuo tarpu "Milan" ir "Sampdoria" tenkinsis UEFA taurės turnyru.

Su "Serie A" atsisveikino paskutines pozicijas 20 klubų rikiuotėje užėmusios "Empoli", "Parma" ir "Livorno" vienuolikės.

Sekmadienio rezultatai:

"AC Milan" 4 - 1 "Udinese"
32' [0 - 1] Giandomenico Mesto
48' [1 - 1] Alexandre Pato
59' [2 - 1] Filippo Inzaghi
79' [3 - 1] Cafu
88' [4 - 1] Clarence Seedorf

Bergamo "Atalanta" 2 - 0 "Genoa"
33' [1 - 0] Sergio Floccari
90' [2 - 0] Michele Marconi

66' iš aikštės pašalintas Valerio Sacramento Danilo ("Genoa")

"Cagliari" 2 - 2 "Reggina"
18' [1 - 0] Joaquin Larrivey
55' [1 - 1] Nicola Amoruso
81' [2 - 1] Paolo Bianco
86' [2 - 2] Nicola Amoruso (iš 11 m. baudinio)

"Catania" 1 - 1 "Roma"
8' [0 - 1] Mirko Vucinic
85' [1 - 1] Jorge Andres Barrios Martinez

"Empoli" 2 - 1 "Livorno"
10' [1 - 0] Antonio Busce
56' [2 - 0] Luca Saudati
84' [2 - 1]Alessandro Diamanti

Romos "Lazio" 2 - 1 "SSC Napoli"
15' [1 - 0] Tommaso Rocchi
71' [2 - 0] Fabio Firmani
83' [2 - 1] Maurizio Domizzi

"Parma" 0 - 2 Milano "Inter"
62' [0 - 1] Zlatan Ibrahimovic
79' [0 - 2] Zlatan Ibrahimovic

"Siena" 2 - 2 "Palermo"
2' [1 - 0] Massimo Maccarone
23' [1 - 1] Bosko Jankovic
30' [1 - 2] Fabrizio Miccoli
58' [2 - 2] Massimo Maccarone

"Torino" 0 - 1 "Fiorentina"
76' [0 - 1] Pablo Daniel Osvaldo