Italijoje "Cagliari" palaužė "Juventus" © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos septynerios XIV turo rungtynės, o aštuntasis mačas tarp "Catania" ir "Milan" klubų vyks vėlai vakare.

Sunkią pergalę namie minimaliu rezultatu prieš "Fiorentina" ekipą iškovojęs Milano "Inter" klubas įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės vietoje ir artimiausius persekiotojus lenkia jau aštuoniais taškais.

Tris taškus Jose Mourinho komandai atnešė Diego Milito, 85 minutę realizavęs 11 metrų baudinį.

Kiek anksčiau kitoje aikštės pusėje Alberto Gilardino sudrebino virpstą, o "Inter" gynėjo Walterio Samuelio tikslus smūgis ginčytiname epizode nebuvo įskaitytas, tačiau tai nesutrukdė čempionams tęsti sėkmingo žygio šį sezoną.

"Inter" pasinaudojo kitos savaitės varžovo ir antroje vietoje žengiančio Turino "Juventus" klubo pralaimėjimu 0-2 prieš "Cagliari".

"Catania" 0 - 2 "Milan"
90' [0 - 1] Klaas Jan Huntelaar
90' [0 - 2] Klaas Jan Huntelaar

"Parma" 1 - 1 "Napoli"
32' [0 - 1] German Gustavo Denis
85' [1 - 1] Nicola Amoruso (iš 11 metrų baudinio)

84' iš aikštės pašalintas Matteo Contini ("Napoli")

Romos "Lazio" 0 - 0 "Bologna"

Milano "Inter" 1 - 0 "Fiorentina"
85' [1 - 0] Diego Milito (iš 11 metrų baudinio)

Veronos "Chievo" 1 - 0 "Palermo"
54' [1 - 0] Elvis Abbruscato

90' iš aikštės pašalintas Fabio Liverani ("Palermo")

"Cagliari" 2 - 0 Turino "Juventus"
31' [1 - 0] Nene
89' [2 - 0] Alessandro Matri

"Bari" 2 - 1 "Siena"
3' [0 - 1] Simone Vergassola
78' [1 - 1] Andrea Masiello
90' [2 - 1] Giuseppe Greco

Bergamo "Atalanta" 1 - 2 "Roma"
13' [1 - 0] Fabio Ceravolo
44' [1 - 1] Mirko Vucinic
64' [1 - 2] Simone Perrotta