Įspūdingame 7 įvarčių trileryje, „Lazio“ per pridėtą laiką išplėšė pergalę © JumpStory nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose rungtynėse „Lazio“ ir „Spezia“ komandos surengė įvarčių fiestą. Romos ekipa išvykoje rezultatu 4:3 palaužė „Spezia“ vienuolikę.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 9 minutę. „Spezia“ futbolininkus į priekį išvedė Kelvinas Amianas.

„Lazio“ rezultatą išlygino 33 minutę. 11 metrų baudinį realizavo Ciro Immobile.

Tačiau, „Spezia“ vos už keletos minučių susigrąžino persvarą. Technišku smūgiu oponentų vartininką nuginklavo Kevinas Agudelo.

Antrame kėlinyje Romos ekipa dar kartą išlygino rezultatą. 54 minutę kamuolį į savuosius vartus pasiuntė Ivanas Provedelis.

Tačiau, kaip ir pirmąjame kėlinyje, šeimininkai persvarą susigrąžino prabėgus vos 2 minutėms. Smūgiu galva pasižymėjo Petko Hristovas.

Vis gi, „Lazio“ futbolininkai nebuvo linkę pasiduoti ir trečią kartą šiose rungtynėse išlygino rezultatą. 68 minutę įvartį į savo sąskaitą įsirašė Sergejus Milinkovicius-Savicius.

Svečiai nebuvo linkę susitaikyti su lygiu rezultatu ir per pridėtą laiką išsiveržė į priekį. 90+1 minutę pergalingą įvartį pelnė Francesco Acerbi.

Po šių rungtynių „Lazio“ bent trumpam kyla į penktąją turnyrinės lentelės poziciją, tašku lenkdami artimiausią persekiotoją „Roma“. Tuo tarpu, „Spezia“ užima 16 vietą.