Ispanijos „La Ligoje“ – „Athletic“ pergalė prieš „submarinus“ ir Madrido „Real“ nulinės lygiosios © ZUMAPRESS com. nuotr.

Madrido „Real“ namuose rezultatu 0:0 sužaidė su „Rayo Vallecano“ klubu.

Jau pačioje susitikimo pradžioje Federico Valverde turėjo puikią galimybę išvesti aikštės šeimininkus į priekį, tačiau išbėgęs vienas prieš varžovų vartininką, nesugebėjo jo pergudrauti. „Karališkasis“ klubas ir toliau kūrėsi progas, o 39-ąją minutę pavojingą Joselu smūgį atrėmė Stole Dimitrievski.

Antrajame kėlinyje Madrido „Real“ progos nebuvo tokios pavojingos, tačiau net ir esant tokioms aplinkybėms, svečiai neturėjo galimybių pagalvoti net apie mėginimą smūgiuoti į vartus. Tą atspindi ir statistika – vos 3 „Rayo“ atlikti smūgiai per rungtynes. 66-ąją minutę Vinicius pasiuntė kamuolį į vartus, bet greitai įvartis buvo atšauktas dėl akivaizdžios nuošalės. Per likusį laiką kažko grėsmingesnio prie S.Dimitrievski vartų taip ir nepamatėme, o tai reiškia, kad „Real“ 2-ąjį kartą šiame sezone sužaidžia lygiosiomis.

Po šios pergalės jie yra 2-oje „La Liga“ turnyrinės lentelės vietoje, o tuo tarpu „Rayo Vallecano“ – 9-oje.

Kitose rungtynėse Bilbao „Athletic“ išvykoje rezultatu 3:2 įveikė šiame sezone itin prastai atrodantį „Villarreal“ klubą.

Svečiai jau pačioje susitikimo pradžioje, 2-ąją minutę, išsiveržė į priekį, kuomet įvartį pelnė Inigo Ruiz de Galarreta. Po 20-ies minučių rezultatą padvigubino Nico Williamsas. Tuo tarpu 30-ąją minutę pasižymėjo jo brolis Inaki Williamsas. Atrodė, jog šis susitikimas baigsis be didesnės intrigos.

Galiausiai rungtynėms einant į pabaigą, aikštės šeimininkai atkuto. 86-ąją minutę įvartį pelnė „Villarreal“ puolėjas Gerardas Moreno, o vos po minutės rezultatą sugebėjo sušvelninti kitas puolėjas Alexanderis Sorlothas. Vis tik „submarinams“ nepavyko dar sykį pasižymėti ir jiems tai buvo net 6-asis pralaimėjimas per 12 „La Liga“ čempionato rungtynių.

Ši pergalė kilsteli baskus į 5-ąją vietą, o „Villarreal“ laikinai yra tik 12-oje pozicijoje.

„Alaves“ 1:0 „Almeria“

„Valencia“ 1:0 „Granada“