Ispanijos čempionate - Madrido ekipų pergalės (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse tęsiasi 4-ojo turo kovos.

Pirmasis susitikimas įvyko "Santiago Bernabeu" stadione, kur susigrūmė savo žiūrovų palaikoma Madrido "Real" ekipa prieš "Granada". Per pastarąsias tris varžybas varžovus iš po savo kojų šlavęs "baltųjų" klubas svečius nugalėjo tik minimaliu skirtumu.

Rafaelio Benitezo auklėtiniai visą rungtynių laiką dominavo, tačiau pralaužti "Granada" ginamų vartų jiems ilgą laiką nepavyko. Pergalingo įvarčio autoriumi 55-ąją minutę tapo Karimas Benzema, pasižymėjęs po itin puikaus Isco perdavimo.

"Real" savo sąskaitoje turi 10 taškų, tačiau "Barcelona" pergalės atveju ir vėl pralenktų varžovus iš sostinės.

Kitose rungtynėse taip pat pergalę iškovojo "Real" turnyrinės lentelės kaimynas "Atletico" klubas. Diego Simeone auklėtiniai rezultatu 0-2 išvykoje palaužė "Eibar" futbolininkus.

62-ąją minutę "Rojiblancos" į priekį išvedė tik aikštėje pasirodęs Angelis Correa. 77-ąją minutę galutinį tašką ir pergalę užtvirtinusį įvartį pelnė Fernando Torresas.

Tuo tarpu svarbius taškus prarado "Valencia" ekipa, namuose nulinėmis lygiosiomis sužaidusi su Sevilijos "Real Betis".

"Real Madrid" 1 - 0 "Granada"

55' [1 - 0] K.Benzema

"Valencia" 0 - 0 "Real Betis"

48' D.Ceballos ("Real Betis") pašalintas iš aikštės

"Eibar" 0 - 2 "Atletico Madrid"

62' [0 - 1] A.Correa

77' [0 - 2] F.Torres

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7979771" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>