Ispanijoje - triuškinančios "Barcos", "Atletico" ir "Real" pergalės (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse įvyko ketverios 8-ojo turo dvikovos.

"Barcelona" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su La Korunjos "Deportivo" futbolininkais. Luiso Enrique auklėtiniai sunkumų neturėjo ir varžovus nugalėjo rezultatu 4-0.

Pirmuosius du įvarčius katalonų gretose pelnė Rafinha, o besibaigiant pirmajam kėliniui varžovų triuškinimą pradėjo Luisas Suarezas. 58-ąją minutę galutinį tašką padėjo po traumos į aikštę sugrįžęs Lionelis Messi.

Kitose rungtynėse "Sevilla" šventė labai svarbią pergalę prieš "Leganes". Dviejų įvarčių pranašumą iššvaistę Europos lygos nugalėtojai rungtynių pabaigoje sugebėjo pasiekti pergalę rezultatu 3-2.

Dar kitoje dvikovoje Madrido "Atletico" pasismagino prieš "Granada". Pirmieji įvartį praleidę Diego Simeone auklėtiniai nesutriko ir varžovus sutriuškino rezultatu 7-1.

Net tris įvarčius paeiliui pelnė Yannickas Carrasco. Vėliau prie šeimininkų pergalės dubliu prisidėjo Nicolas Gaitanas ir po įvartį pelnę Andrea Correa bei Tiago.

Paskutinėse rungtynėse Madrido "Real" išvykoje susikovė su Sevilijos "Real Betis". Dar pirmajame kėlinyje keturių įvarčių pranašumą susikrovęs "baltųjų" klubas nepaliko jokių vilčių savo varžovams - 6:1.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Karimas Benzema, Raphaelis Varane, Cristiano Ronaldo, Marcelo bei du kartus varžovų vartininką nuginklavęs Isco. Paguodos įvartį šeimininkų gretose 55-ąją minutę pelnė Alvaro Cejudo.

"Real" ir "Atletico" turi po 18 taškų, tačiau dėl geresnio įvarčių santykio pirmoje vietoje lieka "Rojiblancos".

"Barcelona" 4 - 0 "Deportivo"
21' [1 - 0] Rafinha
36' [2 - 0] Rafinha
43' [3 - 0] L. Suarez
58' [4 - 0] L. Messi
65' Laure ("Deportivo") pašalintas iš aikštės

"Leganes" 2 - 3 "Sevilla"
25' [0 - 1] F. Vazquez
58' [0 - 2] S. Nasri
67' [1 - 2] D. Timor
69' [2 - 2] A. Szymanowski
85' [2 - 3] P. Sarabia

"Atletico" 7 - 1 "Granada"
18' [0 - 1] I. Cuenca
34' [1 - 1] Y. Carrasco
45' [2 - 1] Y. Carrasco
61' [3 - 1] Y. Carrasco
63' [4 - 1] N. Gaitan
81' [5 - 1] N. Gaitan
85' [6 - 1] A. Correa
87' [7 - 1] Tiago

"Real Betis" 1 - 6 "Real Madrid"
4' [0 - 1] R. Varane
31' [0 - 2] K. Benzema
39' [0 - 3] Marcelo
45' [0 - 4] Isco
55' [1 - 4] A. Cejudo
62' [1 - 5] Isco
78' [1 - 6] C. Ronaldo

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9807728" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>