Ispanijoje - įspūdingos "Villarreal" bei "Atletico" lygiosios © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijos futbolo čempionate buvo žaidžiami aštuoni VIII turo susitikimai.

Itin intrigavęs mačas tarp "Villarreal" ir Madrido "Atletico" baigėsi rezultatyviomos lygiosiomis 4-4.

Mačo pradžia "Villarreall" buvo itin prasta - pirmają minutę po puikaus Diego Forlano perdavimo įvartį pelnė Simao. Kiek vėliau pavojingą ataką sukūrė ir šeimininkai, baudos aikštelėje buvo pargriautas Giussepe Rossi, tačiau teisėjas situacijoje pražangos neįžvelgė.

22 minutę rezultatas tapo jau 2-0 - Javi Venta perdavė kamuolį į priekį D.Forlanui ir šis tiksliu smūgiu nuginklavo Diego Lopezą. Kiek vėliau vėl pasižymėti galėjo G.Rossi, tačiau jo smūgį puikiai atlaikė Leo Franco.

37 minutę "Atletico" liko dešimtyje, kai už grubią pražangą prieš Joaną Capdevilla, gavęs antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvytas Banega. Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje Robertas Piresas pelnė įvartį, tačiau teisėjas jo neįskaitė, mat dar atakos pradžioje kamuolys buvo palikęs aikštę.

Jau antrojo kėlinio pradžioje "Villarreal" pagaliau sušvelnino rezultatą - Marcosas Senna smūgiavo iš už baudos aikštelės ribų, kamuolį gaudė Leo Franco, tačiau vartinkui jis išslydo iš rankų ir įskriejo į vartus.

Vos po trijų minučių rezultatas jau tapo lygus - Joseba Llorente smūgiuoja į "Atletico" vartus ir nepalieka jokių šansų vartinininkui L.Franco.

Tačiau "Villarreal" šturmas tęsėsi ir toliau - Robertas Piresas prie savęs pritraukia kelis gynėjus, perdavė kamuolį Gonzalo Rodriguezui ir pastarasis muša trečiajį komandos įvartį.

68 minutę šeimininkai ir toliau 'ant bangos' - Santi Cazorla perduoda kamuolį į baudos aikštelę, G.Rossi puikiai susistabdo kamuolį ir muša dar vieną įvartį.

Tačiau arenoje susirinkę žiūrovai net nesitikėjo, kas įvyks toliau - iš pradžių Simao iššoka vienas prieš vartininką ir švelniną savo ekipos atsilikimą iki 4-3. Vos po trijų minučių tas pats Simao perduoda aukštą kamuolį į baudos aikštelę ir Raulis Garcia galva nukreipia jį į vartus.

89 minutę D.Forlanas dar galėjo iškovoti savo ekipai tris taškus, tačiau nesusistabdė kamuolio ir jį išmušė "Villarreal" gynėjai. Neįtikėtinai dramatiškas mačas baigėsi lygiosiomis 4-4.

Tuo tarpu rungtynės Madride, tarp vietos "Real" ir "Bilbao Athletic" baigėsi šeimininkų pergale 3-2.

13 minutę tiksliu smūgiu po Gabrielio Heinze įvarčio pasižymėjo saugas Wesley Sneijderis. Po šešiolikos minučių rezultatas padvigubėjo - Rafaelis van der Vaartas kulnu perdavė kamuolį Gonzalo Higuainui ir šis pelnė įvartį.

Vis dėlto jau po penkių minučių rezultatas tapo 2-1 - suklydus "Real" gynėjams, Joseba Etxebarria iššoko vienas prieš vartininką Ikerą Casillasą ir pelnė įvartį.

Šeimininkų bedos ir toliau nesibaigė - pačioje kėlinio pabaigoje teisėjas užfiksavo abejotiną Gabrielio Heinze pražangą prieš Fernando Llorente ir skyrė 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo Andoni Iraola.

Antrą kėlinį "Real" pradėju šturmu ir jau netrukus galėjo išsiveršti į priekį, tačiau iš pradžių G.Higuaino, paskui G.Heinze smūgiai sudrebino "Bilbao Athletic" vartų skersinį.

Tačiau šeimininkai pasiekė savo - Fernando Gago atlieka puikų perdavimą į priekį G.Higuainui ir argentinietis nesuklysta mušdamas bei išveda savo ekipą į priekį.

Svečiai vėliau dar bandė lyginti rezultatą, tačiau jų bandymus dar labiau apsunkino tai, jog 78 minutę už grubią pražangą prieš G.Higuainą iš aikštės buvo išvytas Fernando Amorebieta.

Finalinis teisėjas švilpukas paskelbė labai reikalingą "Real" ekipai pergalę, rezultatu 3-2.

Du taškus išvykoje prarado "Valenicia" ekipa, kuri mačą su "Recreativo" baigė lygiosiomis 1-1.

Svečiai pralaiminėjo po to, kai "Recreativo" 47 minutę pelnė įvartį, tačiau antrame vėliau Davidas Villa rezultatą išlygino. Nors "Valencia" ir nelaimėjo, tačiau išliko pirmenybių lydere.

Kiek netikėtą pralaimėjimą namuose patyrė "Sevilla", ji namuose 0-1 pralaimėjo "Malaga".

Įvartį šeimininkai praleido 18 minutę, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo Adrianas. "Sevilla" šansus dar labiau sumažino Alberto Correira antrame kėlinyje gauta raudona kortelė.

Savo rungtynes laimėjo "Sporting Gijon", kurie išvykoje 3-0 įveikė La Korunijos "Deportivo", taip pat "Mallorca", "Getafe" ir "Numancia".

Visi rezultatai:

"Deportivo" 0 - 3 "Sporting Gijon"
22' [0-1] David Barral (iš 11 metrų baudinio)
26' [0-2] Gonzalez Carmelo
84' [0-3] Diego Castro

42' Diego Daniel Colotto pašalintas iš aikštės ("Deportivo")

"Getafe" 1 - 0 "Valladolid"
31' [1-0] Daniel Cata Diaz

"Mallorca" 3 - 0 "Espanyol"
49' [1-0] Aritz Aduri
6o' [2-0] Aritz Aduri
76' [3-0] Fernando Varela

"Numancia" 2 - 1 "Racing Santander"
26`[1-0] Jose Javier Barkero
90`[1-1] Mohammed Tchité (11 m.)
90`[2-1] Cisma Domingo

"Sevilla" 0 - 1 "Malaga"
18' [0-1] Lopez Alvarez Adrian

67' Adriano Correira pašalintas iš aikštės ("Sevilla")

"Recreativo Huelva" 1-1 "Valencia"
47' [1-0] Javier Gallego Camunas
63' [1-1] David Villa

"Villarreal" 4 - 4 "Atletico"
1' [0-1] Simao
22' [0-2] Diego Forlan
48' [1-2] Marco Senna
51' [2-2] J.Llorente
58' [3-2] Gonzalo Rodriguez
67' [4-2] Giussepe Rossi
83' [4-3] Simao
85' [4-4] Raul Garcia

38' iš aikštės pašalintas Banega ("Atletico")

Madrido "Real" 3 - 2"Athletic Bilbao"
13' [1-0] Wesley Sneijder
29' [2-0] Gonzalo Higuain
34' [2-1] Joseba Etxebarria
45' [2-2] Andoni Iraola.
59' [3-2] Gonzalo Higuain

78' iš aikštės pašalintas Fernando Amorebieta ("Athletic Bilbao")