Iš Latvijos „Kruoja“ grįžo su pergale

Pakruojo „Kruoja“ šeštadienį viename didžiausių Latvijos miestų Daugpilyje žaidė kontrolines rungtynes su aukščiausios lygos BFC „Daugavpils“ klubu. Geresnį žaidimą pademonstravę lietuviai laimėjo 1:0. Vienintelį įvartį meistriškai pelnė Ričardas Beniušis.

Nuo pat rungtynių pradžios „Kruoja“ kontroliavo situaciją aikštėje, ilgiau laikė kamuolį ir buvo aštresnė. Neblogus šansus turėjo Aivaras Bagočius, Alfredas Skroblas ir Dominykas Galkevičius, tačiau atakų užbaigime nuolat kažko pritrūkdavo.

Komandai neblogai sekėsi atlikti standartines padėtis – po jų arti tikslo buvo tiek Ričardas Beniušis, tiek Maksimas Adamenka.

Tiesa, viskas nesiklostė visiškai idealiai, kaip ir būdinga draugiškoms rungtynėms, buvo klaidų. Po kelių iš jų „Kruoją“ gelbėjo patikimai žaidęs Martynas Matuzas.

Vienintelį rungtynių įvartį pelnė R.Beniušis, pasižymėjęs 45-ą minutę po A.Bagočiaus perdavimo. Didysis Benas techniškai permetė kamuolį per vartininką (1:0).

Antrajame kėlinyje prasidėjo keitimai tiek vienoje, tiek kitoje komandoje, žaidimas išsilygino. Antroje kėlinio pusėje iniciatyvą kuriam laikui netgi perėme latviai. Arčiausiai tikslo buvo Ernestas Veliulis.

Trečiadienį Lietuvos vicečempionai planuoja dar vienas rungtynes Panevėžyje su šio miesto jaunaisiais futbolininkais.

„Kruoja“: M.Matuzas, V.Pocevičius, D.Strockis, M.Adamenka, A.Skroblas, D.Jankauskas, D.Petrauskas, A.Bagočius, T.Birškys, D.Galkevičius, R.Beniušis.

Po keitimų antrajame kėlinyje pasirodė: A.Bražinskas, E.Veliulis, R.Pilotas, T.Salamanavičius ir trys peržiūroje dalyvaujantys legionieriai.