"Inter" sutriuškino "Roma" ekipą © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijos lygoje įvyko dvejerios 6 turo rungtynės. Čempionato favoritų rungtynėse įtikinamai "Inter" įtikinamai nugalėjo "Roma" ekipą, tuo tarpu "Fiorentina" sutriuškino "Livorno" klubą.

Ilgai lauktoje akistatoje tarp dviejų čempionato lyderių "Inter" klubas rezultatu 4-1 svečiuose sutriuškino "Roma" ekipą ir įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Lemtingas lūžis rungtynėse įvyko 28 minutę. "Inter" ekipa atsidūrė kontraatakoje ir Simone Perrottos klaida leido "Inter" saugui Cesarui atsidurti patogioje padėtyje smūgiuoti. Visgi "Roma" vartininkas Alexanderis Doni puikiai atsaugojo brazilo smūgį, tačiau kamuolys atsidūrė pas "Inter" puolėją Zlataną Ibrahimovičių, kurio smūgį į vartus ranka nuo linijos išmušė "Roma" žaidėjas Ludovicas Giuly. Teisėjas nedelsdamas parodė prancūzui raudoną kortelę ir paskyrė 11 metrų baudinį į šeimininkų vartus. Jį sėkmingai sugebėjo realizuoti Zlatanas Ibrahimovičius ir "Inter" atsidūrė priekyje.

Visgi prasidėjus antrajam kėliniui "Roma" žaidėjai pasinaudojo varžovų atsipalaidavimu ir išlygino rezultatą. "Inter" gynėjas Maxwellas grubiai suklydo, savo komandos baudos aikštelėje atidavęs kamuolį varžovui Simone Perrottai ir šis nuginklavo "Inter" vartininką nuo 11 metrų atžymos. Tačiau svečiai tučtuojau "prabudo" ir vos po keturių minučių atstatė persvarą. Estebano Cambiasso smūgiuotą kamuolį atmušė "Roma" vartininkas A.Doni, tačiau "Roma" gynėjai dar kartą leido "Inter" žaidėjui pasiekti atšokusį kamuolį pirmam. Šįkart tai buvo Hernanas Crespo, kuris pasiuntė kamuolį į vartus.

Pasimokę iš ankstesnių klaidų, "Inter" žaidėjai šįsyk po pelnyto įvarčio nemažino apsukų ir dar po trejų minučių šventė savo trečiajį įvartį. Jį praktiškai iš nieko sukūrė "Inter" puolėjas Julio Cruzas. Argentinietis gavo kamuolį būdamas 20 metrų atstumu nuo vartų ir netikėtai paleido šūvį į vartus. Smūgiui nepasiruošęs "Roma" vartininkas nesugebėjo atmušti kamuolio ir rezultatas tapo 3-1. Svečiai varžovų triuškinimą užbaigė 67 minutę. Luišas Figo pakėlė kampinį, o niekieno neprižiūrimas Ivanas Cordoba galva pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Šia "Roma" nesėkme pasinaudojo "Fiorentina" ekipa, svečiuose 3-0 įveikusi "Livorno" ir pakilusi į antrą turnyrinės lentelės vietą.

Rungtynių didvyriu netikėtai tapo jaunasis Florencijos klubo puolėjas Pablo Danielis Osvaldo, kuris rungtyniavo tik Adriano Mutu traumos dėka. Argentinietis šiose rungtynėse pelnė du įvarčius. 45 minutę P.Osvaldo nukreipė aukštą perdavimą į viršutinį vartų kampą, o 67 minutę puikiai permetė kamuolį per varžovų vartininką. Svečių pergalę užtvirtino Mario Alberto Santana, kurio smūgiuotas kamuolys palietė varžovų gynėją ir, pakeitęs kryptį, įskriejo į vartus.

Šeštadienio rungtynių rezultatai:

"Roma" 1 - 4 "Inter"
29' [0 - 1] Zlatan Ibrahimovic (11m)
53' [1 - 1] Simone Perrotta
57' [1 - 2] Hernan Crespo
60' [1 - 3] Julio Cruz
67' [1 - 4] Ivan Cordoba

28' iš aikštės išvarytas Ludovic Giuly ("Roma")

"Livorno" 0 - 3 "Fiorentina"
45' [0 - 1] Pablo Daniel Osvaldo
67' [0 - 2] Pablo Daniel Osvaldo
69' [0 - 3] Mario Alberto Santana

63' iš aikštės išvarytas Massimo Loviso ("Livorno")