"Inter" nervingame Milano derbyje nugalėjo "Milan" © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos aštuonerios XXI turo rungtynės.

Svarbią pergalę principiniame bei nervingai besiklosčiusiame Milano derbyje iškovojo čempiono titulą ginantis "Inter" klubas, nepaisant dviejų pašalintų futbolininkų 2-0 įveikęs "Milan".

Jose Mourinho auklėtiniai į priekį išsiveržė sužaidus 10 minučių, kai po puikaus Gorano Pandevo perdavimo kamuolį į tinklą pasiuntė Diego Milito.

Tačiau "Inter" situacija netrukus gerokai komplikavosi - 27 minutę arbitras parodė geltoną kortelę gynėjui Lucio, o šiuo sprendimu bei prieš tai buvusiu epizodu, kuomet teisėjas netyčia sustabdė šeimininkų ataką, nepatenkintas Wesley Sneijderis ėmė sarkastiškai ploti ir netrukus buvo pašalintas iš aikštės.

Po didžiosios pertraukos "Milan" ėmė spausti mažumoje likusius varžovus, bet Ronaldinho ir Marco Borriello smūgiavo pro šalį, o Clarence'o Seedorfo bandymą galva atrėmė vartininkas Julio Cesaras.

Kitoje aikštės pusėje Pandevas pataikė į virpstą, tačiau 65 minutę "Inter" sugebėjo padvigubinti pranašumą - tas pats Pandevas technišku baudos smūgiu nuginklavo vartininką Dida.

Leonardo vadovaujama Milano ekipa desperatiškai siekė sugrąžinti intrigą, bet "Inter" sėkmingai gynėsi iki 90 minutės, kai dar vienas futbolininkas - Lucio - buvo išvytas iš aikštės už Klaaso Jano Huntelaaro smūgio blokavimą ranka.

Teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, tačiau paskutinę viltį atėmė vartų sargas Julio Cesaras, atmušęs Ronaldinho smūgį.

Milano "Inter" 2 - 0 "Milan"
10' [1 - 0] Diego Milito
65' [2 - 0] Goran Pandev

27' iš aikštės pašalintas Wesley Sneijder ("Inter")
90' iš aikštės pašalintas Lucio ("Inter")
90' Ronaldinho ("Milan") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Udinese" 2 - 3 Genujos "Sampdoria"
6' [1 - 0] Antonio Di Natale (iš 11 metrų baudinio)
26' [1 - 1] Giampaolo Pazzini (iš 11 metrų baudinio)
44' [2 - 1] Mauricio Isla
57' [2 - 2] Nicola Pozzi
66' [2 - 3] Franco Semioli

"Livorno" 0 - 2 "Napoli"
45' [0 - 1] Christian Maggio
90' [0 - 2] Luca Cigarini

89' iš aikštės pašalintas Alfonso De Lucia ("Livorno")
Tomas Danilevičius ("Livorno") liko tarp atsarginių

"Palermo" 3 - 0 "Fiorentina"
27' [1 - 0] Abel Hernandez
36' [2 - 0] Abel Hernandez
58' [3 - 0] Igor Budan

Romos "Lazio" 1 - 1 Veronos "Chievo"
18' [1 - 0] Guglielmo Stendardo
77' [1 - 1] Sergio Pellisier

"Siena" 1 - 1 "Cagliari"
78' [1 - 0] Emanuele Calaio
81' [1 - 1] Alessandro Matri (iš 11 metrų baudinio)

62' iš aikštės pašalintas Joaquin Larrivey ("Cagliari")
79' iš aikštės pašalintas Sanchez Emilson Cribari ("Siena")

"Bologna" 2 - 1 "Bari"
38' [0 - 1] Paulo Vitor De Souza Barreto
54' [1 - 1] Henry Gimenez
72' [2 - 1] Henry Gimenez

"Genoa" 2 - 0 Bergamo "Atalanta"
17' [1 - 0] Rodrigo Palacio
41' [2 - 0] Hernan Crespo