Įnirtingos rungtynės tarp „Athletic“ ir „Celta“ baigėsi Bilbao ekipos pergale © "Scanpix" nuotr.

Ispanijos „La Liga“ čempionate Bilbao „Athletic“ po labai dramatiškos kovos, rezultatu 4:3, įveikė Vigo „Celta“ klubą.

Pirmieji šiame susitikime į priekį išsiveržė svečiai, kuomet 25-ąją minutę įvartį pelnė „Celta“ legenda Iago Aspasas. 37-ąją minutę rezultatą išlygino Oihanas Sancetas. Tuo tarpu po 4-erių minučių svečiai vėl atsidūrė priekyje, o pasižymėjo Jonathanas Bamba. 5-ąją pridėto laiko minutę rezultatą sugebėjo išlyginti Gorka Guruzeta ir abi ekipos iškeliavo į rūbinę, esant lygiam rezultatui 2:2.

2-ajame kėlinyje pirmą kartą šiose rungtynėse pirmavo „Athletic“, o dubliu 52-ąją minutę pasižymėjo G.Guruzeta. Vis tik ekipa iš Vigo 66-ąją minutę išlygino rezultatą, kuomet pasižymėjo J.S.Larsenas. Tuo tarpu 8-ąją pridėto laiko minutę Alexas Berengueras sugebėjo realizuoti 11 metrų baudinį, ko prieš tai nesugebėjo padaryti I.Aspasas ir baskai švenčia be galo svarbią pergalę.

Po šių rungtynių „Athletic“ išlieka 5-oje čempionato vietoje, kuomet „Celta“ yra viso labo 18-oje pozicijoje – iškritimo zonoje.