„Hegelmann Litauen“ pristatė pirmąjį vasaros naujoką

Pirmuoju šios vasaros Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ naujoku tapo ispanas krašto gynėjas Christianas Jimenezas. Mėlynai balti su 24-erių futbolininku sudarė vienerių metų sutartį.

Žaidėjas savo jaunimo karjerą praleido įvairiuose Ispanijos klubuose, o profesionaliu futbolininku tapo svetur. 2019 metų sezone Ch. Jimenezas pasirašė pirmąjį profesionalų kontraktą su Armėnijos klubu Vanadzoro „Loṙi“. Šiame klube universalusis ispanas žaidė kartu su kitu „Hegelmann Litauen“ legionieriumi kartvelu Levanu Mačarašviliu.

Po sėkmingo sezono Ch. Jimenezas persikėlė į tituluotą Jerevano „Ararat“ ekipą ir prieš atvykdamas į Lietuvą spėjo laimėti Armėnijos taurės turnyrą.

„Viskas vyko per mano agentą, atsirado galimybė čia atvykti ir aš apie tai negalvojau. Pasidomėjau Kauno miestu ir komanda, ir tai man pasirodė gera proga rungtyniauti čia ir pabandyti pasiekti kažką gražaus su klubu“, – pirmame savo interviu hegelmannsports.lt sakė ispanas.

Paklaustas, ar žinojo ką nors apie mėlynai baltų klubą, žaidėjas teigė, jog sekė rezultatus, nes čia rungtyniauja jo buvusios komandos kolega.

„Žinojau apie komandą, nes čia žaidžia mano partneris „Loṙi“ klube Levanas. Aš su juo žaidžiau Armėnijoje, todėl nuolat bendraujame ir viską sužinodavau iš jo“, – pasakojo Christianas.

„Negalėčiau gerai įvardinti savo geriausiųjų savybių futbole, lai apie tai kalba kiti. Manau, jog esu tas žaidėjas, kuris aikštėje kiekvienose rungtynėse yra pasiruošęs atiduoti viską, kovoti iki pat paskutinio švilpuko“, – teigė Ch. Jimenezas.

Kalbėdamas apie savo viziją ir planus kartu su „Hegelmann Litauen“, ispanas sakė, jog atvyko į konkurencingą komandą, kuri turi aiškius tikslus.

„Manau, kad atvykau į gana konkurencingą komandą, kuri nori ir sugeba žaisti futbolą. Manau, kad viską galima pasiekti, jei eisime žingsnis po žingsnio“, – pridūrė mėlynai baltų naujokas

Futbolininkas jau susipažino su savo naujos komandos draugais ir kartu treniravosi. Ispanas ekipoje vilkės 27 numeriu pažymėtus marškinėlius.

Artimiausias 2021 m. „Optibet A lygos“ rungtynes mėlynai balti žais birželio 20 dieną 19 val. prieš „Kauno Žalgirį“.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos