"Hearts" nusileido "Barcelona" klubui © Eurofootball.lt
Šeštadienį draugiškose rungtynėse Edinburge "Murrayfield" stadione stebint beveik 60 tūkstančių žiūrovų vietos "Hearts" klubas susitiko su Ispanijos vicečempionu "Barcelona" ir pralaimėjo rezultatu 1-3.

"%c00219" 1 - 3 "%c00006"
19' [0 - 1] Ronaldinho (11m.)
23' [1 - 1] Juho Makela
40' [1 - 2] Ronaldinho
51' [1 - 3] Giovanni dos Santos

Nuo pat mačo pradžios "Hearts" gretose rungtyniavo trys futbolininkai iš Lietuvos - gynėjas Marius Žaliūkas, iš "Kauno" šią savaitę atvykęs saugas Audrius Kšanavičius bei puolėjas Andrius Velička.

Nors A.Kšanavičius pirmajame kėlinyje buvo aktyvus ir paliko gerą įspūdį, 19 minutę teisėjas nusprendė, jog lietuvis baudos aikštelėje prasižengė prieš Gianluca Zambrotta, ir 11 metrų baudinį realizavo Ronaldinho.

Tiesa, "Barcelona" persvara truko neilgai, nes 23 minutę po baudos smūgio ir sumaišties baudos aikštelėje smūgiu iš arti pasižymėjo suomis Juho Makela.

Tačiau likus penkioms minutėms iki kėlinio pabaigos po tikslios katalonų kombinacijos ir tikslaus Sylvinho perdavimo iš krašto Ronaldinho pelnė antrą savo bei komandos įvartį.

Po pertraukos abi komandos atliko nemažai keitimų. "Hearts" ekipoje į aikštę išbėgo peržiūroje dalyvaujantis puolėjas Ričardas Beniušis, o taip pat saugai Saulius Mikoliūnas bei Kęstutis Ivaškevičius. Tuo tarpu "Barcelona" gretose pasirodė portugalas Deco ir prancūzas Thierry Henry.

Būtent pastarasis kėlė daugiausiai problemų "Hearts" gynybai ir 51 minutę po jo gudraus bei tikslaus perdavimo Giovanni dos Santosui beliko pasiųsti kamuolį į tinklą.

Antrajame kėlinyje "Hearts" sunkiai sekėsi ką nors priešpastatyti techniškiems varžovams, o rungtynių eigą dar labiau sutrikdė keitimai komandų gretose - abiejų ekipų treneriai davė pasireikšti beveik visiems atsarginiams.

Kadangi progų įmušti neišnaudojo nei T.Henry, nei jo komandos draugai, rezultatas iki mačo pabaigos taip ir nepasikeitė. "Barcelona" iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 3-1.