G. Potteris: „Dabar labai svarbu išlikti vieningais“ © Action Images via Reuters nuotr.

Londono „Chelsea“ ketvirtadienį patyrė dar vieną skaudų pralaimėjimą Anglijos „Premier“ lygoje.

Grahamo Potterio auklėtiniai išvykoje rezultatu 1:2 turėjo pripažinti „Fulham“ pranašumą.

Po mačo „Chelsea“ strategas neslėpė apmaudo bei teigė, kad dabar svarbiausia jo komandoje išlaikyti vienybę.

„Išgyvename labai sunkų laikotarpį. Sunku yra tiek mums, tiek fanams. Dabar labai svarbu išlikti vieningais ir išgyventi šį periodą.

Ši situacija mus labai erzina ir aš puikiai suprantu sirgalių apmaudą.

Esame nusivylę šios dienos rezultatu. Manau, kad pirmajame kėlinyje turėjome tikrai neblogų progų. Vis tik tikrai galėjome sužaisti geriau tiek puolime, tiek gynyboje“, – po rungtynių kalbėjo G. Potteris.

Ne itin sėkmingai debiutas „Chelsea“ gretose susiklostė ir Joao Felixui, kuris antrajame kėlinyje prieš save išvydo raudoną kortelę.

Pats G. Potteris po susitikimo pripažino, kad portugalas iš aikštės buvo pašalintas teisingai.

„Felixas tikrai nenorėjo traumuoti varžovo, tačiau pilnai suprantu, kodėl teisėjas parodė raudoną kortelę. Tai mums yra dar vienas skaudus smūgis“, – kalbėdamas apie epizodą kalbėjo G. Potteris.