Futsal A lygoje - antros "Baltijos" ir "Vyčio" pergalės

Lietuvos Futsal A lygos čempionato antrajame ture antras pergales iškovojo čempionų titulą ginanti Panevėžio „Baltija“ ir Kauno „Vytis“.

„Baltija“ po atkaklios kovos svečiuose palaužė praėjusių metų bronzos medalininko Radviliškio „Lokomotyvo“ pasipriešinimą. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Gytis Žilinskas.

„Vytis“ Kauno derbyje privertė pasiduoti „Inkarą“.  Permainingoje kovoje „Inkaras“ dukart pirmavo, tačiau antrąjį kėlinį sėkmingiau sužaidė „Vyčio“ ekipa, kuriai lemiami buvo du įvarčiai 33 ir 34 minutėmis.

Nelengvą pergalę pasiekė ir sezoną pradėjęs vicečempionas „Bekentas“ – jis namuose 2:1 pranoko Kauno „Arsenalą“.

Užtikrintai namuose varžovus įveikė Mažeikių „VIP“ ekipa – trys Evaldo Razulio įvarčiai nepasigailėjo Kauno „Celsio“ (5:1). Su 4 tiksliais smūgiais geriausio snaiperio poziciją E. Razulis dalinasi su „Vyčio“ brazilu T. Brandao.

Rezultatai

Radviliškio „Lokomotyvas“ – Panevėžio „Baltija“ 1:2 (1:1)
Įvarčiai: 16 min. G. Žilinskas (0:1), 19 min. J. Jeremejev (1:1), 34 min. G. Žilinskas (1:2)

Vilniaus „Bekentas“ – Kauno „Arsenalas“ 2:1 (2:0)
Įvarčiai: 9 min. A. Lebedev (1:0), 20 min. P. Smolkovas (2:0), 38 min. T.Krakauskas  (2:1).

Mažeikių „VIP“ – Kauno „Celsis“ 5:1 (3:0)
Įvarčiai: 10 min. E. Razulis (1:0), 16 min. E. Razulis (2:0), 17 min. M. Šluta (3:0), 23 min. A. Tautvydas (4:0), 24 min. A. Kšanavičius (4:1), 28 min. E. Razulis (5:1).

Kauno „Vytis“ – Kauno „Inkaras“ 6:5 (3:3)
Įvarčiai: 2 min. K. Ferreira (1:0), 14 min. R. Bakus (1:1), 16 min. A.Juozaitis (1:2), 16 min. A. Juozaitis (į savo vartus, 2:2), 17 min. Alexandre (3:2), 18 min. J. Juozaitis (3:3), 22 min. D. Liutkus (3:4), 26 min. E. Petkevičius (4:4), 33 min. T. Brandao (5:4 - iš baud.), 34 min., Genigle (6:4), 38 min. D. Liutkus (6:5).