"Feyenoord" grįžta į pirmąją vietą © Eurofootball.lt
Šeštadienį buvo sužaistos ketverios Olandijos "Eredevisie" čempionato 6 turo rungtynės, po kurių bent jau laikinai į pirmą poziciją, atsigavę po praeitą savaitę patirto gėdingo sutriuškinimo, grįžo "Feyenoord" futbolininkai.

Roterdamo ekipa šįkart namie 2-0 nugalėjo "Heerenveen", o abu įvarčiai buvo pelnyti pirmajame kėlinyje, per 6 minučių laikotarpį - 23 minutę pasižymėjo Roy'us Makaay'us, o netrukus įvartį pelnė ir Kevinas Hoflandas.

Antrą kartą šiame čempionate du taškus prarado titulą ginantis Eindhoveno "PSV" klubas, šįkart išvykoje 1-1 sužaidęs su Bredos "NAC". Po Matthew Amoah įvarčio 65 minutę "NAC" išsiveržė į priekį, tačiau maždaug už 10 minučių rezultatą išlygino Kennethas Perezas. Beje, tai buvo pirmasis įvartis, kurį "PSV praleido į savo vartus šiame čempionate.

Tikras futbolo trileris vyko Kerkradėje, kur vietos "Roda" po itin atkaklios ir permainingos kovos iššvaistė turėtą didžiulį pranašumą ir su Roterdamo "Excelsior" sužaidė rezultatyviomis lygiosimis 3-3. Svečiai išsigelbėjo tik paskutinėmis minutėmis.

Po Willemo Jansseno, Rolando Lamah bei Jano-Paulo Saijso įvarčių šeimininkai pirmavo 3-0, ir atrodė, kad viskas šiame mače jau aišku. Tačiau 57 minutę į "Roda" vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Geetas den Oudenas. Maždaug po 10 minučių buvo paskirtas dar vienas 11 metrų baudinys, tačiau tas pats G.d.Oudenas šįkart jo nesugebėjo realizuoti. Tačiau išplėšti lygiųjų tai nesutrukdė - 78 bei 90 minutėmis pasižymėjo Johanas Voskampas.

Šeštadienio rezultatai

"Groningen" 1 - 0 "Sparta"
50' [1 - 0] G. Lovre

"NAC" 1 - 1 "PSV"
65' [1 - 0] M. Amoah
76' [1 - 1] K. Perez

"Roda" 3 - 3 "Excelsior"
9' [1 - 0] W. Janssen
13' [2 - 0] R. Lamah
49' [3 - 0] J.P. Saeijs
57' [3 - 1] G.d. Ouden (iš 11 metrų baudinio)
78' [3 - 2] J. Voskamp
90' [3 - 3] J. Voskamp

66' G.d. Ouden ("Excelsior") nerealizavo 11 metrų baudinio.

"Feyenoord" 2 - 0 "Heerenveen"
23' [1 - 0] R. Makaay
28' [2 - 0] K. Hofland