Fantastiškoje dramoje Italijos čempionus įveikusi „Juventus“ ekipa tęsia kovą dėl vietos Čempionų lygoje © „Reuters“ nuotr.

Šeštadienio vakarą įvyko Italijos grandų mūšis.

Turino „Juventus“ ekipa namuose po dramatiškos kovos rezultatu 3:2 palaužė naujuosius Italijos čempionus Milano „Inter“ futbolininkus.

Pirmasis mačo įvartis krito 24-ąją minutę, kai po VAR peržiūros į „Inter“ vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys ir nors Cristiano Ronaldo jo nerealizavo, portugalas pirmasis prišoko prie kamuolio ir vis tik išvedė šeimininkus į priekį.

35-ąją minutę, pasinaudojus VAR sistema, buvo skirtas baudinys jau į kitus vartus ir rezultatą išlygino Romelu Lukaku.

Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką „Juventus“ dar kartą išsiveržė į priekį, kai pasižymėjo Juanas Cuadrado.

55-ąją minutę šeimininkai susikomplikavo savo situaciją, kai iš aikštės buvo pašalintas Rodrigo Bentancuras.

„Inter“ kiekybinį pranašumą išnaudojo tik 83-ąją minutę, kai kamuolį į savo vartus nukreipė Giorgio Chiellini. Tiesa, teisėjas iš pradžių užfiksavo pražangą prieš „Juventus“ gynėją, tačiau po dar vienos VAR peržiūros sprendimas buvo pakeistas.

88-ąją minutę buvo skirtas trečiasis 11 metrų baudinys šiose rungtynėse ir antrasis į „Inter“ vartus, kai po abejotino kontakto baudos aikštelėje krito J. Cuadrado, kuris pats ir realizavo baudinį bei išplėšė pergalę Turino ekipai.

Ši pergalė „Juventus“ ekipai ir toliau leidžia išsilaikyti kovoje dėl vietos UEFA Čempionų lygoje.

Justas

Pasikartosiu ta ka sakau jau labai senai. Juventusas visiskas lavonu komanda. Juokas ima kaip kiekvienais metais ja priskiria prie viena is favoritu laimeti cl. Puikia pamenu ju geriausia sezona ir CL finala su Barca. Turbut neidomesnio ir lengvesnio finalo ir sugalvoti negalima. Lavonai.

Barsa visada turejo geriausia sudeti pasauli del to ir neverta meesi taip aukstint niekada, jis to nevertas... O siaip atsimenu morata tam finale buvo islygines reza, bet aisku ilgai daug vilciu nebuvo...

• -2
  • Jo

Ta zvaira bentancura irgi reik parduot, tokioi situacijoj komanda paliko prazuty, su porto irgi nuo pirmos minutes komanda pasmerke, ziaurus mazochistas