FA taurėje - "Chelsea" keliauja toliau © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį sužaistos trejos pakartotinės Anglijos Futbolo Asociacijos (FA) taurės trečiojo etapo rungtynės.

Po lygiųjų namuose 1-1, antrąsias rungtynes turėjo žaisti Londono "Chelsea" ekipa. Tačiau šįkart klubas įveikė "Southend" ir pateko į kitą taurės turnyro etapą.

Mačas Londono klubui prasidėjo kiek netikėtai, mat 16 minutę "Southend" išsiveržė į priekį po Adamo Barretto įvarčio. Svečiai turėjo netrukus šansų ir išlyginti rezultatą, tačiau nei Nicole Anelka, nei Joe Cole'ui to padaryti nepavyko.

37 minutę šansą pelnyti antrą įvartį turėjo ir "Southend", tačiau Alexo Revello smūgis pataikė tiesiai į svečių vartų sargą Petrą Cechą.

Visgi pirmojo kėlinio pabaigoje "Chelsea" rezultatą išlygino, kai tikslų smūgį atliko saugas Michaelis Ballackas. 60 minutę svečiai jau buvo priekyje, po Salomono Kalou pelnyto įvarčio.

Nuo to laiko svečiai nepaleido iniciatyvos iš savo rankų ir dar pridėjo du įvarčius, kurių autoriais tapo N.Anelka bei Frankas Lampardas. "Chelsea" iškovojo užtikrintą pergalę, kuri jiems leido patekti į kitą etapą.

Į kitą taurės turnyro etapą taip pat prasimušė "Hull City" bei "Crystal Palace" komandos.

"Southend" 1 - 4 Londono "Chelsea"
16' [1 - 0] Adam Barrett
45' [1 - 1] Michael Ballack
60' [1 - 2] Salomon Kalou
78' [1 - 3] Nicolas Anelka
90' [1 - 4] Frank Lampard

"Crystal Palace" 2 - 1 "Leicester"
38' [1 - 0] Paul Ifill
55' [2 - 0] Sean Scannell
90' [2 - 1] Max Grade

"Newcastle" 0 -1 "Hull City"
81' [0 - 1] Daniel Cousin