"EURO 2016" pasiruošimas: belgai po atkaklios kovos palaužė norvegus, švedai sutriuškino Velsą (VIDEO)

Sekmadienį sužaistos dar penkerios draugiškos rungtynės tarp nacionalinių rinktinių, kurios ruošiasi didžiausiam šių metų įvykiui - Europos čempionatui.

Čekijos futbolininkai namuose neatsilaikė prieš Pietų Korėjos ekipą. Europiečių varžovai į priekį išsiveržė jau pirmojo kėlinio viduryje, kuomet įvartį pelnė Bit-Garamas Yoonas.

Dar iki pertraukos tikslų smūgį pridėjo Hyun-Jun Sukas ir žaidėjai į rūbines keliavo švieslentei rodant dviejų įvarčių korėjiečių persvarą.

Jau pirmąją antrojo kėlinio minutę skirtumą sušvelninti pavyko Marekui Suchy, tačiau Theodoro Gebre Selassie raudona kortelė rezultato išlyginti neleido.

Kitame mače Švedijos vienuolikė kiek netikėtai sutriukšino Velso komandą. Įdomu ir tai, jog tokiam rezultatui net neprireikė Zlatano Ibrahimovičiaus įvarčių.

Nugalėtojus šiandien į priekį vedė Emilis Forsbergas, Mikaelis Lustigas bei Johnas Guidetti.

Dar kitose rungtynėse vieni Europos čempionato favoritų belgų turėjo vargu su norvegais. Perspektyvioji Belgijos rinktinė rezultatu 3-2 pranoko savo varžovus. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Romelu Lukaku, Edenas Hazardas ir Laurentas Cimanas.

Būsimos EURO 2016 dalyvės Serbijos ir Rusijos rinktinės santykius aiškinosi tarpusavyje. 85-ąją minutę rusai pirmieji pasiekė įvartį, tačiau vos po trijų minučių Aleksandaras Mitrovičius išlygino rezultatą ir nacionalinės ekipos išsiskyrė lygiosiomis 1-1.

Paskutinėse vakaro rungtynėse Slovėnijos rinktinė neatsilaikė prieš turkus ir patyrė minimalų pralaimėjimą. 5-ąją minutę pergalę turkams atnešė tikslus Burako Yilmazo smūgis į varžovų vartus.

Čekija 1 - 2 Pietų Korėja
[0-1] 26' Bit-Garam Yoon
[0-2] 41' Hyun-Jun Suk
[1-2] 46' Marek Suchy
60' Theodor Gebre Selassie (Čekija) pašalintas iš aikštės

Švedija 3 - 0 Velsas
[1-0] 40' Emil Forsberg
[2-0] 57' Mikael Lustig
[3-0] 87' John Guidetti

Belgija 3 - 2 Norvergija
3' [1 - 0] R. Lukaku
21' [1 - 1] J. King
48'' [1 - 2] V. Berisha
70' [2 - 2] E. Hazard
73' [3 - 2] L. Ciman

Serbija 1 - 1 Rusija
85' [0 - 1] A. Dzyuba
88' [1 - 1] A. Mitrovič

Slovėnija 0 - 1 Turkija
5' [0 - 1] B. Yilmaz