„Eredivisie“ apžvalga: lygos lyderiai pasiekė skirtingus rezultatus išvykose © imago images/Seskim Photo

„Eredivisie“ 14-asis čempionato turas buvo itin nerezultatyvus, o čempionato lyderiai pasiekė skirtingus rezultatus išvykose.

Per 9 rungtynes buvo įmušta viso labo 15 įvarčių – mažiau nei 2 įvarčiai per rungtynes.

„Ajax“ 1:0 išvykoje palaužė Roterdamo „Sparta“ ekipą. Pergalingą įvartį 36-ąją minutę įmušė Dušanas Tadičius.

Kitos į čempionų titulą besitaikančios ekipos išvykose klupo: „Feynoord“ išvykoje 0:0 sužaidė su „Twente“ komanda.

Eindhoveno PSV išvykoje 1:1 sužaidė su „Heerenveen“ komanda. Pirmajame kėlinyje PSV į priekį išvedė Carloso Viniciaus tikslus smūgis, tačiau antrajame kėlinyje rungtynių šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą.

Po šio turo „Ajax“ nuo PSV atitrūko per 2 taškus, o „Feyenoord“ net laimėję mačą, kuris yra atsargoje, nepavytų lygos lyderių iš Amsterdamo.

Lentelės dugne situacija vis blogėja „PEC Zwolle“ komandos, nors šį turą lygos autsaideriai iškovojo nulines lygiąsias „Waalwijk“ klubą.