EL: „Man Utd“ tik po pratęsimo žengė į pusfinalį, „Inter“ eliminavo „Bayer“ ekipą © AFP nuotr.

Pirmadienio vakarą sužaisti du pirmieji UEFA Europos lygos ketvirtfinaliai.

„Manchester United“ tik po pratęsimo rezultatu 1:0 palaužė „Copenhagen“ ekipą ir prasibrovė į turnyro pusfinalį.

Pirmajame kėlinyje „raudonieji velniai“ atrodė itin vangiai, tačiau jau per teisėjo pridėtą laiką kamuolį į vartus pasiuntė Masonas Greenwoodas. Tiesa, po VAR peržiūros įvartis buvo atšauktas dėl akivaizdžios nuošalės.

Antrajame kėlinyje „Man Utd“ dukart smūgiavo į vartų konstrukciją, o savų progų turėjo ir Danijos ekipa. Vis tik per pagrindinį laiką įvarčių pelnyta nebuvo ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Lemiama pratęsime tapo 95-oji minutę, kai Anthony Martialio uždirbtą 11 metrų baudinį realizavo Bruno Fernandesas.

„Man Utd“ ekipos pusfinalyje laukia „Sevilla“ ir „Wolves“ poros nugalėtojai.

Kitame ketvirtfinalyje kelialapį į pusfinalį iškovojo Milano „Inter“ futbolininkai, kurie rezultatu 2:1 įveikė Lėverkuzeno „Bayer“ ekipą.

Visi įvarčiai krito dar pirmoje mačo dalyje, o Italijos ekipą 15-ąją minutę į priekį išvedė Nicolo Barella.

21-ąją minutę „Inter“ jau turėjo dviejų įvarčių pranašumą, kuomet pasižymėjo Romelu Lukaku.

„Bayer“ baltos vėliavos kelti neketino ir 24-ąją minutę savo komandos atsilikimą sušvelnino Kai Havertzas.

Per likusį laiką daugiau įvarčių pelnyta nebuvo ir „Inter“ žengė į pusfinalį, kur susitiks su „Shakhtar“ arba „Basel“.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
  • Uz (IP: d6cf19595)

United žaidė gerai. Trys stangos. Dviejų įvarčių nuskaite var. Daug traukė nerealių progų jų vartininkas. Šiaip 2006 metais išvykoje tarp šių komandų united pralaimėjo. Nors žaidė ir Runis ir Ronaldo ir Scholes ir tt. Kas čia per mada stumti kiekviena karta ant united. Jų seniai niekas neaplosia. Chelsea taurėje laimėjo, bet tada jie ilsėjosi 4 dienom ilgiau, nesureiksminu. Svarbu ką ta patį celsi aplenkė lentekehe kuo niekas nebetikejo. Jums bele stumti nemačius mačo