„Real“ parsiveža pergalę iš „Camp Nou“ © „Reuters“ nuotr.

Šeštadienį įvyko pirmasis šio sezono „El Clasico“ mūšis „La Liga“ pirmenybėse.

Namuose rungtyniavusi „Barcelona“ rezultatu 1:3 nusileido amžiniems varžovams Madrido „Real“ futbolininkams.

Svečiai į priekį išsiveržė jau 5-ąją mačo minutę, kai vienas prieš vartininką iššokęs Federico Valverde pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

„Real“ pirmavo vos tris minutes – 8-ąją minutę rezultatą išlygino jaunasis „Barcos“ talentas Ansu Fati.

63-ąją minutę „Real“ kapitonas Sergio Ramosas buvo nugriautas varžovų baudos aikštelėje, o pats ispanas stojęs realizuoti baudinio neklydo bei dar kartą išvedė svečius į priekį.

„Barca“ po praleisto antrojo įvarčio suaktyvėjo, tačiau 90-ąją minutę tašką šiame mače padėjo tik po keitimo aikštėje pasirodęs „Real“ vidurio saugas Luka Modričius.

Po šios pergalės „Real“ kol įsitaisė vienvaldžio „La Liga“ lyderio pozicijoje. „Barca“ kol kas žengia tik 10-oje vietoje.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 7 2
  • D.

Na ką sveikinimai Fati tapus jauniausiu istorijoje El Clasico įvarčio autoriumi. 😃

• 21
  • hm (IP: cfc8c7610)

Gal ir daug tokių tempimų būna, bet tai baudos aikštelėj taip nieks nežaidžiai žaisk kūnu, bet tik nerankom įsikibes, nebūtų laikes nebūtų ir pendelio, kas čia per nesamonė bus jei visi dabar su rankoms pradės žaist 😀 Lengletas kalčiausias ir kodėl Barcos fanai negali to pripažinti nelabai suprantu, nes žaidimas rankomis kiek žinau nėra galimas, žaisk pečiu, bet *** tikrai nesurankom maike bandyk nuimt 😀

• 20
  • carlos (IP: a6e9e17d0)
    MU/BAYERN (IP: 3d0dacbbf)

Pendelis? Na sakykim... Tempimas? Buvo. Vaidybos? Buvo. Bet ramos net pasiekes kamuoli ne kazi ka butu padares. Ta suprastu kiekvienas bent kazkiek zaides futbola. Atidziau paziurejus matos kad tempimas i viena puse o kritimas jau beveik paleidus visai i kita puse... na bet man svarbu barca nelaimejo. Tik jei toks 11m butu paskirtas i mano megiamos komandos vartus tai nu ***... man idomiau zidanas. Nu niekaip jis manes neitikina kaip treneris bet rezultatai kalba kitaip

"Žaidęs futbolą" padaryk tokį eksperimentą kada nors bėk į vieną pusę ir paprašyk, kad kas temtų už maikės į kitą ir, kai paleis, įdomu į kurią pusę griūsi...Iš esmės bauda išviso ne už griuvimą turi būti duodama, o už patį tempimą, tik kad jei negriūni tai teisėjas ale nemato, o ar ten būtų pasiekęs ar nebūtų čia jau lyrika...

• 18
  • Tomas (IP: 1497c09e9)
    XXXXXX (IP: e59ad06a5)

O jūs kaip nuo visų gaunat čia drąskotės kaip cilekos pirmą kartą padroštos. Gal tu *** būdon, nes verkti norisi nuo tavo pasakų čia. Cirkininkas didysis esi kaip visas Real klubas. Nuo Šaktar gaunat, net UEFA nepalaiko Real, bet kažkaip sugebat fake sprendimais laimėt prieš Barcą. Tau čia viskas ok nevykėli?

o kas ta barca? 😀DD pavadinimas belikes kaip ir tu iskamsa, maziau stresuok grybas.

• 7
  • :D (IP: cfc8c7610)
    Bambino (IP: f6934c489)

Tai pasakyk varanui kad žaisti rankom baudos aikštelei irgi negalima..

Kąą? Tikiuos juokauji, tai jis ir nebandė jom žaisti, bandė laikyti prie savęs prispaudęs, jeigu tu rimtai bandai lyginti šias dvi situacijas, tai tau tikrai kažkas negerai 😀

• 7
  • Gena (IP: 395f7303a)

La ligos titulas šiandien nepralaimėtas, Barca gali ir dar karta pralošti realui ir vis tiek čempionatas nebus pralaimėtas. Norint laimėti čempionatą reikia daugiau taškų surinkti žaidžiant prieš kitas komandas ir titulą laimėsi. Realo fanai pasidžiaukit kol kas...

• -3
  • TomasHalaMadrid

Neturiu laiko atsakineti kaušams tokiems kaip tu abeli!!!

• 0
    XXXXXXXXXX (IP: e59ad06a5)

Kol 90% teisėjų palaikys Real, gali ten per 5 metrus nurkisti ir skirs 11 - likos. Nes Madrid Real juk privalo laimėti. Bet kokia kaina. Patiems nesiseka, tam yra juk teisėjai? Jei už tokį skyrė 11, tai kaip Messi per kojas kabino Casemiro, net teisėjas VAR nežiūrėjo. O ten realesnis buvo baudinys, nei Ramos, kuris kaip klounas jau kritinėja

pusproti nepavargai visiems atrasinet?😀DD matosi atsilupelis esi, visu pirma toje situacijoje casemiro suzaide pirma i kamuoli urode tu, eik taisykliu pasimokink myzalu balute.

• 5

• 7
    XXXXXXXXX (IP: e59ad06a5)

Nu jo gerai, kad Ramos gyvas liko, o tai būtų Madrid praradę amžiaus gynėją. ***... tu gal plytomis daužytas, laikyt jie abu laiko, viename iš pakartojimų susidarė įspūdis, kad Ramos ir laikė, bet sugalvojo sufeikinti ir krito. Akis įsidėk, nes su šikna chujovai matai

😀D matosi ekspertas....neturiu ka sneket su nuosprogom neismananciom nei truputis taisykliu 😃