E.van der Saras praleis rungtynes su "Roma" © Eurofootball.lt
Anglijos „Premier“ lygos čempionų titulą ginantis „%c00040“ antradienį įvysiančiose antrosiose UEFA Čempionų Lygos F grupės rungtynėse su Italijos „Serie A“ vicečempionu „%c00028“ klubu turės verstis be pagrindinio vartų sargo Edvino van der Saro (%p02034).

Patyręs, 36-erių metų Olandijos nacionalinės rinktinės vartininkas šeštadienio 1-0 laimėtose varžybose su „%c00048“ patyrė kojos piršto traumą ir todėl iš karto tapo aišku, kad jis Mančesterio ekipai negalės padėti mače su „Roma“.

„Edwinas turi problemų su savo koja. Mūsų medikų personalas akylai prižiūri esamą situaciją, - teigė vyriausiasis „Man Utd“ klubo treneris Seras Aleksas Fergusonas.

E.van der Saro, kuriam bus atlikta keletas tyrimų, vietą vartuose turėtų užimti atsargini vartų sargas iš Lenkijos Tomašas Kuščakas (%p04459). Praėjusią vasarą iš „%c00194“ ekipos persikėlęs vartininkas per 14 sužaistų „Man Utd“ rungtynių 5 kartus išlaikė savo vartus sausus.

Tuo tarpu buvęs Olandijos daugkartinio čempiono Amsterdamo „%c00138“, Italijos „Serie A“ lygos Turino „%c00038“ ir kito Anglijos „Premier“ lygos Londono „%c00044“ komandos vartininkas E.van der Saras sugebėjo nepraleisti įvarčio net 7 valandas ir 44 minutes. Šią seriją nutraukė Mančesterio derbyje „%c00054“ ekipos saugo iš Brazilijos Geovanni pelnytas įvartis.

Jo dubleris T.Kuščakas vakarykštėse rungtynėse pasirodęs po keitimo antrajam kėlinyje taip pat paliko įspūdį, kai po rikošeto atmušė „Birmingham“ žaidėjo Gary McSheffrey smūgį.

„Tomašas atliko vieną puikų „seivą“ ir tai parodė, kodėl jis yra „Man Utd“ ekipos vartininkas , - teigė „raudonųjų velnių“ stratego S.AFergusono asistentas Carlosas Queirozas. – Jam yra labai sunku būti tokio fantastiško kaip Edwinas vartų sargo užnugariu, todėl jis turi laukti savo šanso, Bet mes tikime jo galimybėmis ir pasitikime juo“.