E.Eboue su "Arsenal" pasirašė ilgalaikį kontraktą © Eurofootball.lt
Dramblio Kaulo Kranto nacionalinės rinktinės ir Londono „%c00041“ klubo gynėjas Emanuelis Eboue (%p03165) susiejo savo ateitį su „kanonierių“ komanda pasirašydamas ilgalaikį kontraktą, kurio detalės oficialiai neskelbiamos.

23-ejų metų futbolininkas pradėjo savo karjerą „Arsenal“ ekipoje 2005-aisiais metais, kai klubas sausio mėnesį jį įsigijo iš Belgijos „Beveren“ klubo už spėjamą 1,5 milijono svarų sterlingų sumą.

Žaidėjas įgijo vyriausiojo komandos trenerio Arsene`o Wengero pasitikėjimą ir tapo pagrindiniu dešiniojo kraštu gynėju pakeitęs Kamerūno nacionalinės rinktinės gynėją, sausį į „%c00057“ klubą persikėlusį Laureną.

Iš viso E.Eboue „Arsenal“ gretose sužaidė 71 kartą ir 2005-aisiais metais su „kanonieriais“ laimėjo Futbolo Asociacijos (FA) Taurę bei dalyvavo praėjusių metų UEFA Čempionų Lygos finalo rungtynėse, kuriose buvo nusileista „%c00006“ ekipai rezultatu 2-1.

Oficialioje „Arsenal“ klubo svetainėje rašoma, kad gynėjas pasirašė ilgalaikį kontraktą, tačiau smulkesnės detalės nėra atskleidžiamos.

Šį sezoną legionierius iš Dramblio Kaulo Kranto sužaidė 34-eriose varžybose bei pelnė vieną įvartį UEFA Čempionų lygoje, grupės mače su Vokietijos „%c00024“ ekipa.

„Arsenal“ šįmet liko be titulų. Iš prestižiškiausio Europos turnyro jie pasitraukė aštuntfinalio barjere suklupę prieš Olandijos Eindhoveno „%c00128“, Lygos Taurės (Carling Cup) varžybose pasiekė finalą, tačiau jame po dramatiškos kovos nusileido Londono „%c00042“, o „Premier“ lygoje finišavo 4-oje pozicijoje.