Draugiškose rungtynėse elitinėms futbolo valstybėms sekėsi prastai (6 VIDEO) © Eurofootball.lt
Pastarosiomis dienomis oficialių rungtynių nežaidusios nacionalinės rinktinės pasinaudojo galimybe išbandyti savo jėgas draugiškuose susitikimuose.

Pergalę iš savo rankų paskutinėmis dvikovos minutėmis išleido anglai sužaidę lygiosiomis 1-1 su Ganos reprezentacine komanda.

"Wembley" stadione vykusiame mače Fabio Capello auklėtiniai įsiveržė į priekį pirmojo kėlinio pabaigoje po Andy Carrollo tikslaus smūgio, tačiau 90 minutę pusiausvyrą atstatė "Sunderland" puolėjas Asamoah Gyanas.

Kitose rungtynėse pergalių prieš teoriškai silpnesnius varžovus nesugebėjo iškovoti nei vokiečiai, nei prancūzai, nei argentiniečiai.