Draugiškame mače "Sūduva" šventė įspūdingą pergalę (VIDEO)

Marijampolės „Sūduva“ po intensyvių treniruočių sugrįžo į futbolo aikštę ir vakar sužaidė draugiškas rungtynės su Alytaus DFK „Dainavos“ ekipa. Dvikova pasibaigė įtikinama šeimininkų pergale 5:1 (5:1).

Nors „Sūduvos“ ekipa susitikimą pradėjo optimalios esamos sudėties, vis dėlto pirmosios rungtynių minutės pasižymėjo chaotišku futbolu, kurios privertė „Sūduvos“ vyriausiąjį trenerį Aleksandrą Veselinovičių greitai pakilti nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

Visas 90 minučių aikštėje praleidęs „Sūduvos“ puolėjas Karolis Laukžemis po rungtynių sakė, kad komanda mačą  pradėjo ne taip, kaip planavo.

„Prieš rungtynes treneris akcentavo, kad išeitumėme susikoncentravę, vis tiek komanda „Dainavos“ nebloga. Pradžia nelabai gavosi, toks padrikas žaidimas buvo, nors norėjome kamuolį palaikyti labiau, gal karštis prie to prisidėjo, bet paskui šiaip ne taip įsivažiavome“, – kalbėjo puolėjas, po Ernesto Veliulio perdavimo iš kairiojo krašto įmušęs pirmąjį rungtynių įvartį.

Dėl didelio karščio draugiškos rungtynės Marijampolėje buvo stabdomos kelis kartus. Pasak K.Laukžemio, sunkios žaidimo sąlygos įtakojo abiejų ekipų žaidimo kokybę.

„Buvo labai sunku įsižaisti ypač pirmą kėlinį, antram kėlinyje jau buvo geriau, nes saulė šiek tiek nusileido, jau buvo pavėsis“, – tvirtino futbolininkas.

K.Laukžemis  džiaugėsi galėjęs sužaisti visas rungtynes be keitimo.

„Manau, į naudą, nes ne taip dažnai gaunu pažaisti 90 minučių. Tai tiek fizinei, tiek žaidybinei formai tik į naudą ir, manau, eisime po truputį į priekį“, – teigė sūduviškis, padėkojęs ir  į stadioną susirinkusiems bei karščio neišsigandusiems žiūrovams.