Draugiškame mače „Jonava” nusileido „Trakams”

Futbolo klubas „Jonava” sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes. Vilniuje, „Sportima” sporto centre vykusiose rungtynėse Jonavos komanda nusileido rezultatu 1:3 FK „Trakų” ekipai.

Rungtynės prasidėjo FK „Trakų” spaudimu - nuo pat rungtynių pradžios Trakų komandos atstovai demonstravo agresyvia gynybą, kas lėmė namų komandos persvarą kamuolio kontrolės grafoje.   Ankstyvas agresyvumas lėmė, jog pirmieji pasižymėjo FK „Trakai” – 14-tąją minutę 11-kos metrų baudinį realizavo D. Bilyaletdinov. Tačiau FK „Jonavos” žaidimas pralaimint suaktyvėjo ir komanda netruko atsakyti tuo pačiu.

Jau 20-tąją minutę agresyviu reidu į baudos aikštelę Tadas Eliošius išprovokavo 11-kos metrų baudinį. Saugas stipriu smūgiu realizavo baudinį ir rezultatas tapo vėl lygus. Komandos palaikė aukštą rungtynių tempą ir tęsė agresyvų žaidimą. Prieš pat suskambant teisėjo švilpukui, skelbiančio pertrauką, po įkirtimo į baudos aikštelę, antrąjį savo įvartį pelnė FK „Trakų” žaidėjas D. Bilyaletdinov.

Po ilgosios pertraukos, komandos grįžo drastiškai pasikeitusiomis sudėtimis. Jau 48-tąją minutę, FK „Trakams” pavyko išprovokuoti dar vieną baudos smūgį, kurį realizavo Edvinas Baniulis. Rungtynių laikrodžiui tiksint link 90-tos minutės, pasirodė pirmieji nuovargio ženklai, todėl komandų treneriai leido pasireikšti jauniausiems komandų atstovams.

Vienintelio įvarčio autorius Tadas Eliošius teigė, jog komandai dar trūksta susižaidimo: „Įspūdis nėra blogas. Labai jaučiasi, jog tai pirmosios rungtynės. Aikštėje nejaučiame vienas kito, o kojos nėra lengvos po sunkių praėjusios savaitės treniruočių. Įvarčius mušti visados smagu – tikiuosi, jog kitą kartą pasižymėsiu kuomet iškovosime pergalę. Manau, jog viskas bus gerai – komanda treniruotėse yra darbinga, o darbas atneš rezultatus. Tikiuosi, kad fanai supras, jog tai tik pasiruošimo laikotarpis ir toliau mus aistringai palaikys.”

FK „Jonava” tęsia pasiruošimą sezonui ir sekančias rungtynes žais Marijampolėje – sausio 22-tąją komanda susitiks su praėjusio sezono čempionais Marijampolės „Sūduvos” ekipa.