Dortmundo „Borussia“ neparodė pasigailėjimo „Stuttgart“ vienuolikei © IMAGO/RHR-Foto nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose Bundeslygos rungtynėse Dortmundo „Borussia“ namuose rezultatu 5:1 pervažiavo „Stuttgart“ komandos futbolininkus.

Šeimininkai rungtynes pradėjo puikiai ir jau 2 minutę Jude'as Bellinghamas išvedė savo komandą į priekį.

Antrasis įvartis krito prabėgus 11 minučių. Šį kart iš standartinės padėties kamuolį į baudos aikštelę pasiuntė Giovanni Reyna, o įvartį pelnė „Borussia“ gynėjas Nicklas Sule.

Pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatas jau tapo triuškinamu. 44 minutę po puikios komandinės atakos savąjį įvartį pridėjo Giovanni Reyna.

Įvarčiais “vaišinti“ savo oponentus Dortmundo ekipa nesustojo ir antroje rungtynių pusėje.

53 minutę precizišku smūgiu į apatinį dešinį vartų kampą dublį į savo sąskaitą įsirašė Jude'as Bellinghamas.

Paskutinį „vinį į svečių karstą“ sukalė Youssoufa Moukoko, kuris po Raphaelio Guerreiro perdavimo „ant lėkštutės“ 72 minutę parideno kamuolį į tuščius vartus.

Po šio mačo Edino Teržičiaus auklėtiniai pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės poziciją, o juos nuo pirmoje vietoje esančių „Union“ futbolininkų kol kas skiria keturi taškai.

„Augsburg“ 3:3 „Leipzig“

„Bayer“ 2:2 „Wolfsburg“

„Freiburg“ 2:0 „Werder Bremen“

„Hoffenheim“ 0:2 „Bayern Miunich“