Dortmundo "Borussia" išvykoje įrodė pranašumą prieš "Gladbach" (VIDEO)

Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos šešerios 18-ojo turo rungtynės.

"Borussia-Park" stadione susigrūmė dvi "Borussia" ekipos - viena iš Monchengladbacho, kita - iš Dortmundo. Svečiai iš pastarojo miesto rezultatu 1-3 pranoko šeimininkus.

41-ąją minutę Marco Reusas išvedė BVB į priekį, o antrojo kėlinio pradžioje pranašumą padidino Henrikhas Mkhitaryanas. 58-ąją minutę šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą, tačiau 75-ąją paskutinį žodį tarė saugas Ikay'us Gundoganas.

Dortmundo "Borussia" ir toliau su užtikrintu pranašumo lieka antroje vietoje. Visgi, nuo Miuncheno "Bayern" "geltonai juodi" atsilieka net 8 taškais.

Kitos anksčiau šiandien įvykusios rungtynės baigėsi "Darmstadt", "Ingolstadt" ir "Stuttgart" pergalėmis bei "Herha" - "Augsburg" ir "Hoffenheim" - "Bayer" lygiosiomis.

"Borussia Gladbach" 1 - 3 "Borussia Dortmund"

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8245243" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Hoffenheim" 1 - 1 "Bayer"

"Hannover" 1 - 2 "Darmstadt"

"Hertha" 0 - 0 "Augsburg"

"Ingolstadt" 1 - 0 "Mainz"

"Koln" 1 - 3 "Stuttgart"