Dar viena "Milan" nesėkmė © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijos lygoje buvo sužaisti du susitikimai. „Milanas“ patyrė eilinį pralaimėjimą, nusileidęs „Roma“ ekipai, tuo tarpu „Fiorentina“ po ilgos pertraukos iškovojo pergalę.

„Milan“ patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą per penkerias pastarąsias „Serie A“ varžybas, namuose 1-2 nusileidę „Roma“ ekipai.

Alessandro Nesta klaida 7 rungtynių minutę leido Rodriggo Taddei gauti iš komandos draugo Christiano Panucci ir brazilas perdavė kamuolį į vidurį komandos kapitonui Francesco Totti, kuris puikiu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką Dida.

Tačiau „Milan“ po šio įvarčio nepalūžo ir užgulė varžovų vartus ir jų spaudimas pasiteisino 56 minutę. Kampinio metu prie svečių vartų kamuolys buvo išmuštas iš baudos aikštelės, tačiau ten jį gavo Cristianas Brocchi ir jo smūgis iš 25 metrų įskriejo į „Roma“ vartus. Sostinės ekipos vartininkas nespėjo sureaguoti, kadangi jam vaizdą blokavo komandos draugas Christianas Chivu.

Visgi „Roma“ sugebėjo išplėšti pergalę po dar vieno Francesco Totti įvarčio. Italas 83 minutę galva nuginklavo varžovų vartininką, gavęs perdavimą iš komandos draugo Mancini.

Kitose rungtynėse „Fiorentina“ buvo atsidūrę besivejančių vaidmenyje, tačiau sugebėjo paskutinėmis susitikimo minutėmis namuose palaužti „Atalanta“ ekipą rezultatu 3-1.

Svečiai išsiveržė į priekį 25 minutę po Giulio Migliaccio įvarčio, tačiau nepraėjus nė minutei šeimininkai išlygino rezultatą. „Atalanta“ vartininkas puikiai atsaugojo Giampaolo Pazzini galva smūgiuotą kamuolį, tačiau prie atšokusio kamuolio pirmas atsidūrė Adrianas Mutu ir nukreipė jį į vartus.

Rungtynėms einant į pabaigą, ant žemės dėl traumos gulėjo svečių žaidėjas Andrea Soncinas, tačiau „Fiorentina“ žaidėjai nenutraukė savo atakos, kurią sėkmingai įvarčiu užbaigė puolėjas Giampaolo Pazzini. Pastarasis žaidėjas dar po trejų minučių kontratakos metu pelnė dar vieną įvartį, taip visiškai palaidodamas varžovų viltis iškovoti bent tašką.

Šeštadienio rungtynių rezultatai:

„%c00062“ 1 – 2 „%c00028“
7` [0 – 1] Francesco Totti
56` [1 – 1] Cristian Brocchi
83` [1 – 2] Francesco Totti

„%c00143“ 3 – 1 „%c00215“
25` [0 – 1] Giulio Migliaccio
26` [1 – 1] Adrian Mutu
90` [2 – 1] Giampaolo Pazzini
90` [3 – 1] Giampaolo Pazzini