D.Drogba atstovaus "Chelsea" iki 2010-ųjų © Eurofootball.lt
Dramblio Kaulo Kranto rinktinės ir Londono „%c00042“ ekipos atakų lyderis %p00899 nusprendė susieti savo ateitį su Anglijos čempionų klubu ir pasirašė naują ketverių metų kontraktą, kuris galios iki 2010-ųjų metų.

Žaidėjas, kuris pastaruoju metu demonstruoja puikią sportinę formą, nieko nedelsdamas pratęsė sutartį su „Chelsea“, taip paneigdamas visas spekuliacijas apie galimą jo išvykimą.

„Aš nežaidžiu gerai tik tam, kad norėčiau pratęsti kontraktą su „Chelsea“, - „Chelsea TV“ kalbėjo puolėjas. – Aš žaidžiu gerai todėl, kad jaučiuosi puikiai ir esu laimingas, kad treniruojuosi su komandos draugais. Labai noriu padėkoti klubo vyriausiajam treneriui Jose Mourinho, kuris įsigydamas mane tikėjo manimi, ir dabar mes kartu būsime dar ilgą laiką. Manau, jog tai yra pats įsimintiniausias momentas mano profesionalaus futbolininko karjeroje“.

„Esu laimingas, nes kai atvykau čia, man nebuvo labai jau lengva ir aš negalėjau pasakyti, jog pratęsiu sutartį su „Chelsea“. Visi žino, kad pirmi metai naujame klube yra labai sunkūs, - pridūrė 28-erių metų žaidėjas. - Antrasis sezonas buvo geras, bet manau, jog galiu viską daryti žymiai geriau“.

Afrikietį už 24 milijonus svarų sterlingų „Chelsea“ įsigijo 2004-ųjų metų kovą iš Prancūzijos „Ligue 1“ čempionato „Marseille“ ekipos. Žaidėjas vilkėdamas „mėlynųjų“ aprangą sužaidė 98-erias rungtynes, per kurias priešininkų vartus nuginklavo 42 kartus.

Šį sezoną D.Drogba Anglijos „Premier“ lygos čempionate yra įmušęs penkis įvarčius, tiek pat kartų jis yra pasižymėjęs ir UEFA Čempionų Lygos varžybose, kuriose įmušė „hat-tricką“ rungtynėse prieš Sofijos „Levski“.

Bet įsimintiniausias įvykis žaidėjui buvo tada, kai jis efektingu smūgiu „Stamford Bridge“ stadione padovanojo pergalę savo komandai mače su „Barcelona“, o šį antradienį vykusiose atsakomosiose rungtynėse su Ispanijos čempionais, kurios baigėsi lygiosiomis 2-2, legionierius iš Dramblio Kaulo Kranto paskutinę rungtynių minutę įmušė išlyginamąjį įvartį, taip padėdamas savo komandai išsikovoti kelialapį į turnyro aštuntfinalį.

„Chelsea“ šį sekmadienį Anglijos čempionato 11-ojo turo varžybose susikaus „Tottenham“, o rezultatyviausias komandos žaidėjas D.Drogba dėvės klubo aprangą 99-ąjį kartą.

Priminsime, jog šiuo metu „Chelsea“ Anglijos pirmenybėse su 25 taškais 1-ąją poziciją dalinasi su „Man Utd“ futbolininkais.