Čilė palaužė be pašalinto futbolininko žaidusią Šveicariją © Eurofootball.lt
Antrą pergalę pasaulio čempionate iškovojo Čilės rinktinė, minimaliu rezultatu 1-0 palaužusi po pergalės su ispanais puikioje pozicijoje buvusius šveicarus.

Šveicarijos ekipa dvikova baigė dešimtyje - dar pirmajame kėlinyje abejotiname epizode už smūgį varžovui raudoną kortelę prieš save išvydo saugas Valonas Behrami.

Tiesa, net ir tai nesutrukdė šveicarams pasiekti naujo rekordo - pasaulio čempionatuose jie iš eilės nepraleido įvarčio net 559 minutes. Ankstesnis rekordas buvo 550 minučių ir priklausė Italijai.

Ilgą laiką turėję kiekybinį pranašumą čiliečiai keliskart galėjo įsiveržti į priekį, bet dviejų puikių progų neišnaudojo Alexis Sanchezas.

Visgi Šveicarijos gynybos siena griuvo 75 minutę, kai Estebanas Paredesas apsivarė vartininką Diego Benaglio ir šiam dar nespėjus grįžti į vartus perdavė kamuolį Markui Gonzalezui, kuris galva iš kelių metrų pasiuntė jį į tinklą.

Netrukus tas pats Paredesas galėjo net dukart įtvirtinti pranašumą, bet smūgiavo nesėkmingai. Ir Čilė vos už tai nebuvo nubausta - besibaigiant dvikovai Erenas Derdiyokas smūgiavo visiškai laisvas iš 11 metrų, bet nepataikė į vartus.

Čilė 1 - 0 Šveicarija
75' [1 - 0] Mark Gonzalez

31' Valon Behrami (Šveicarija) pašalintas iš aikštės