"Chelsea" ir "Southampton" susitikimas baigėsi lygiosiomis, "Man Utd" sutriuškino "Tottenham" (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos trejos 29-ojo turo rungtynės.

"Stamford Bridge" stadione susigrūmė Londono "Chelsea" ir "Southampton" futbolininkai. Aikštės šeimininkai pirmavo, tačiau galutinis rezultatas liko 1-1.

"Mėlynieji" į priekį įsiveržė 11-ąją minutę, kai po puikaus Branislavo Ivanovičiaus perdavimo pasižymėjo Diego Costa.

Vis dėlto ilgai švieslentėje rezultatas "Chelsea" naudai nedegė. Vos po aštuonių minučių Dujanas Tadičius nuo 11 metrų žymos nuginklavo Thibautą Courtois ir išlygino rezultatą.

Per likusį laiką abi komandos progų turėjo nemažai, tačiau pergalingo įvarčio žiūrovai neišvydo. Po lygiųjų "Chelsea" nuo antroje vietoje esančio "Man City" įgijo 6 taškų pranašumą bei turi mačą atsargoje. Tuo tarpu "Southampton" pakilo į šeštąją vietą.

Kitose rungtynėse "Manchester United" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su Londono "Tottenham". "Raudienieji velniai" jau per pirmąjį kėlinį sudorojo "Spurs" futbolininkus.

Pirmasis "Man Utd" 9-ąją minutę į priekį išvedė Marouane'as Fellaini, o vos po dešimt minučių Michaelis Carrickas padidino pranašmą. Galutinį tašką dar 34-ąją minutę puikiu reidu padėjo Wayne'as Rooney.

Liverpulio "Everton" taip pat namuose rezultatu 3-0 sutriuškino "Newcastle United" ir išlieka 14-oje pozicijoje.

"Chelsea" 1 - 1 "Southampton"

11' [1 - 0] D.Costa

19' [1 - 1] D.Tadič (11m. baudinys)

"Everton" 3 - 0 "Newcastle"

20' [1 - 0] J.McCarthy

56' [2 - 0] R.Lukaku (11m. baudinys)

90' [3 - 0] R.Barkley

59' F.Coloccini ("Newcastle") pašalintas iš aikštės

"Man Utd" 3 - 0 "Tottenham"

9' [1 - 0] M.Fellaini

19' [2 - 0] M.Carrick

34' [3 - 0] W.Rooney