Čempionų lygoje suklupo ir "Sampdoria", ir "Sevilla" (3 VIDEO) © Eurofootball.lt
Lemiamame Čempionų lygos atkrintamųjų varžybų etape trečiadienį sužaistos dar penkerios rungtynės.

Galimybes patekti į grupių etapą susikomplikavo Genujos "Sampdoria", išvykoje 1-3 nusileidusi Brėmeno "Werder".

Italijos ekipos gynėjas Marius Stankevičius aikštėje pasirodė 78 minutę ir buvo aktyvus - netrukus po jo smūgio kamuolys atsimušė į skersinį, o 90 minutę po lietuvio perdavimo iš krašto rezultatą sušvelnino ir viltis atgaivino galva įvartį įmušęs Giampaolo Pazzini.

Vokietijos komandai įvarčius mušė Clemensas Fritzas (50 min), Torstenas Fringsas (67 iš 11 m.) ir Claudio Pizarro (69).

Ir toliau sėkmingai kaunasi Portugalijos atstovė "Braga", namie 1-0 nugalėjusi "Sevilla".

Vienintelį įvartį 62 minutę įmušė Matheusas.

"Basel" 1 - 0 "Sheriff"

"Braga" 1 - 0 "Sevilla"

Belgrado "Partizan" 2 - 2 Briuselio "Anderlecht"

Zalcburgo "Red Bull" 2 - 3 Tel Avivo "Hapoel"

Brėmeno "Werder" 3 - 1 Genujos "Sampdoria"