Čempionų lyga: "Milan" krito Madride, "Roma" įveikta savų žiūrovų akivaizdoje (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Čempionų lygoje antradienį sužaistos aštuonerios III turo rungtynės.

Vienvaldės G grupės lyderės poziciją išsaugojo Madrido "Real" ekipa, bene didžiausią dėmesį traukusioje dvikovoje namie 2-0 įveikusi "Milan".

Mačo baigtį nulėmė vos kelios minutės pirmojo kėlinio pradžioje - 13 minutę baudos smūgiu kamuolį į tinklą pasiuntė Cristiano Ronaldo, o kone kitos atakos metu po rikošeto persvarą padvigubino Mesutas Ozilas.

Po pertraukos madridiečiai keliskart galėjo padidinti pranašumą, bet C.Ronaldo iš arti šovė pro šalį, o kitoje aikštės pusėje Robinho bandymą atrėmė Ikeras Casillasas.

Po šios pergalės "Real" turi 9 taškus, "Milan" ir "Ajax", kuri įveikė "Auxerre" 2-1, - po 4, o autsaideriai iš Prancūzijos lieka be taškų.

Netikėtą pralaimėjimą namie patyrė E grupės autsaidere tapęs "Roma" klubas, neišnaudojęs gausybės progų įmušti ir 1-3 nusileidęs "Basel".

Pirmasis įvartis krito sužaidus vos 12 minučių, kuomet stipriu smūgiu pasižymėjo Šveicarijos komandos puolėjas Alexanderis Frei, tačiau 21 minutę vienas prieš vartininką iššokęs Marko Borriello atstatė pusiausvyrą.

Dar iki pertraukos Samuelis Inkoomas išvedė "Basel" į priekį, o pasinaudoję šeimininkų nesugebėjimu išnaudoti progų 92 minutę įtvirtino persvarą - po puikaus reido pasižymėjo Cabralis.

E grupė:

"Roma" 1 - 3 "Basel"
12' [0 - 1] A.Frei
21' [1 - 1] M.Borriello
44' [1 - 2] S.Inkoom
90' [1 - 3] Cabral

Miuncheno "Bayern" 3 - 2 "Cluj"
28' [0 - 1] R.Cadu
32' [1 - 1] R.Cadu (į savus vartus)
37' [2 - 1] C.Panin (į savus vartus)
77' [3 - 1] M.Gomez
86' [3 - 2] J.E.Culio

Maskvos "Spartak" 0 - 2 Londono "Chelsea"
23' [0 - 1] Y.Zhirkov
43' [0 - 2] N.Anelka

"Marseille" 1 - 0 "Zilina"
49' [1 - 0] S.Diawara

G grupė:

Amsterdamo "Ajax" 2 - 1 "Auxerre"
7' [1 - 0] D.de Zeeuw
41' [2 - 0] L.Suarez
57' [2 - 1] V.Birsa

56' iš aikštės pašalintas A.Ooijer ("Ajax")
85' iš aikštės pašalintas D.Oliech ("Auxerre")
90' iš aikštės pašalintas J.P.Mignot ("Auxerre")

Madrido "Real" 2 - 0 "Milan"
13' [1 - 0] C.Ronaldo
14' [2 - 0] M.Ozil

H grupė:

Londono "Arsenal" 5 - 1 Donetsko "Shakhtar"
19' [1 - 0] A.Song
42' [2 - 0] S.Nasri
60' [3 - 0] C.Fabregas (iš 11 m. bauidnio)
66' [4 - 0] J.Wilshere
69' [5 - 0] M.Chamakh
82' [5 - 1] Eduardo

"Braga" 2 - 0 Belgrado "Partizan"
35' [1 - 0] Lima
90' [2 - 0] Matheus