ČL: PSG nukovė „Bayern“, „Chelsea“ iš Portugalijos grįžta su pergale © „Reuters“ nuotr.

Trečiadienį sužaisti dar du UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio susitikimai.

Paryžiaus „Saint-Germain“ išvykoje kiek netikėtai rezultatu 3:2 palaužė Miuncheno „Bayern“ ekipą.

Prancūzijos čempionus jau 3-ąją minutę į priekį išvedė Kylianas Mbappe, o 28-ąją savo komandos pranašumą padvigubino Marquinhosas.

„Bayern“ ginklų nesudėjo ir 37-ąją minutę rezultatą sušvelnino Maximas Choupo-Motingas.

Thomasas Mulleris 60-ąją minutę buvo išlyginęs rezultatą, tačiau svečiams pergalę 68-ąją minutę padovanojo K. Mbappe.

Kitose rungtynėse „Porto“ namuose rezultatu 0:2 turėjo pripažinti Londono „Chelsea“ pranašumą.

Svečius pirmajame kėlinyje į priekį išvedė Masonas Mountas, o „aristokratų“ pergalę antroje mačo dalyje įtvirtino Benas Chilwellas.

Straipsnio įvertinimas: 8 2
  • Blue blood

Na ka psg nustebino, Bavaria didele netektis zaidziant be lewandovskio. Sveikinimai Chelsea su pergale vienas zinksnis jau zengtas. Kazkaip netikejau,kad tai portugalai kritines ir vaidins kaip tai daro ispanijoje.

• 0
  • klebonas

na, tikiuosi, bayernas nepraeis... o del porto gaila

• -8
  • TomasHalaMadrid

Siaip Bayern ispudingiau atrode, bet futbole laimi ne tas kuris graziau, ilgiau laiko kamuoli, o tas kuris musa ivarcius 🤷‍♂️

• +1
  • Ada
    Jeronimas

Na jo....... Sedekite savo siaurame be suvokimo pasaulyje 😃 PSG 3 pasako viską apie pasirinkta ir įgyvendinta planą. Bet aišku jus matote tik smūgių stats... Bet stipriai komandai nereik mušt 40 o užtenka padaryt kelis idealius išėjimus, kad pasiekt kelis įvarčius... Bavarai gale turėjo Alabos smūgį kuris buvo pavojingas praėjo šalia virpsto, kiti smūgiai arba tiesiai į vartininką arba dievui į dangų.... Kodėl? O todėl, kad pasimetimas buvo, tokio lygio žaidėjai mušė kaip A lygos žaidėjai..... Truputį labiau isigilinkite į patį žaidimą. Viso durneliai.

Turedamas omenyje,kad tavo tai jau labai platus suvokimas, tai tik tuo atveju jei akys viena ant "zekso" stovi, kita obuolius vagia. Tik tiek placiaaki.