"Celtic" Škotijoje įspūdingai sutriuškino "Aberdeen" © Eurofootball.lt
Sekmadienį Škotijos "Premier" lygoje įvyko vienintelis susitikimas, kuriame daug intrigos nebuvo - Glazgo „Celtic“ triuškinančiu rezultatu nugalėjo namie žaidusius „Aberdeen“ futbolininkus.

„Aberdeen” 1 – 5 “Celtic”
17` [0 – 1] Shunsuke Nakamura
34` [0 – 2] Aiden McGeady
44` [0 – 3] Scott McDonald (11m.)
48` [0 – 4] Scott McDonald
62` [1 – 4] Lee Miller
74` [1 – 5] Barry Robson

Rungtynės prasidėjo aktyviai ir jau 12 minutę Scottas Brownas galėjo išvesti svečius į priekį, tačiau jo smūgis galva buvo netikslus. Po kelių akimirkų Glazgo komandos vartams jau pagrasino priešininkai, bet ir jiems nepavyko tiksliai užbaigti savo atakos.

Visgi netrukus į priekį įsiveržė „Celtic“ - Shunsuke Nakamura puikiu smūgiu 17 minutę nuginklavo varžovų vartininką ir išvedė savo komandą į priekį.

Vėliau šeimininkai pabandė išlyginti rezultatą, tačiau Darrenas Mackie neišnaudojo puikios progos. Neįmuši tu, įmuša tau - nerašytą futbolo taisyklę dar kartą patvirtino Glazgo ekipa, kuriai puikiu individualiu žaidimu įvartį pelnė Aidenas McGeady.

„Celtic“ nesustojo ir po kelių minučių pridėjo dar ir trečiąjį taiklų smūgį. Scottas McDonaldas pasižymėjo 44 minutę ir pelnė jau 22 įvartį šiame sezone. Pirmojo kėlinio rezultatas triuškinantis – 3-0.

Po pertraukos McDonaldas dar kartą įrodė savo klasę ir vėl įmušė. Tai atrodė, jog palaidojo visas šeimininkų viltis, tačiau šie surado jėgų ir pelnė bent paguodos įvartį. 62 minutę pasižymėjo Lee Milleris.

Vis dėlto antrojo kėlinio herojumi tapo Barry Robsonas. Po keitimo pasirodęs naujas komandos žaidėjas jau pirmuoju savo prisilietimu prie kamuolio sugebėjo pelnyti įvartį. Puikus baudos smūgis iš trisdešimties metrų visiškai nutildė jau ir taip tylų „Pittodrie“ stadioną. Galutinis rezultatas – 1-5.

Po šių rungtynių „Celtic“ vėl priartėjo prie „Rangers“ iki keturių taškų. Tuo tarpu „Aberdeen“ išliko penktoje turnyrinės lentelės vietoje.