C. Ronaldo įkvėptas "Juventus" eliminavo "Atletico", "Man City" sudaužė "Schalke"

UEFA Čempionų lygoje antradienį vakare buvo sužaistos dar dvejos atsakomosios aštuntfinalio rungtynės. Po vieną bilietą į ketvirtfinalio traukinį gavo Turino "Juventus" ir "Manchester City" klubai.

Turino "Juventus" namuose po pralaimėjimo Madride siekė atsitiesti prieš "Atletico". Didžiausias "rojiblancos" ekipos siaubas nepasitraukė ir jam palikus sostinę – Cristiano Ronaldo "hat-trickas" leido atsitiesti "senajai senjorai", kuri pasiekusi pergalę rezultatu 3:0 žengė į kitą etapą.

"Juventus" ekipa pirmas rungtynes pralaimėjo rezultatu 0:2, todėl šioje dvikovoje nuo pat pradžių buvo viena misija – kuo greičiau įmušti pirmąjį įvartį. Iš esmės tai jiems ir pavyko įgyvendinti – jau 4-ąją minutę kamuolys buvo atsidūręs Jano Oblako vartų tinkle, tačiau teisėjas užfiksavo pražangą prieš vartininką ir šeimininkai liko be įvarčio.

Visgi "Juventus" po šio epizodo rankų nenuleido – italai dominavo "Atletico" aikštės pusėje ir kėlė didžiulį pavojų jų vartams. 27-ąją minutę "Juventus" galiausiai sumedžiojo savo įvartį – aukštai pašokę C. Ronaldo eilinį kartą nubaudė "Atletico" komandą.

Per pirmąjį kėlinį įvarčių daugiau nebekrito, tačiau psichologinį pranašumą įgijo Turino ekipa, kuri praktiškai taip ir neleido varžovams priartėti prie jų vartų.

Antrasis kėlinys šeimininkams prasidėjo tiesiog fantastiškai – C. Ronaldo vėl smūgiu galvo išlygino serijos rezultatą. J. Oblakas reagavo į smūgį ir iš esmės jį atrėmė, tačiau įvartis vis tiek buvo įskaitytas, nes kamuolys spėjo kirsti vartų liniją.

Po antrojo įvarčio "Juventus" žaidimo ritmas kiek krito, tačiau jiems ir nebereikėjo aklai atakuoti. "Atletico" niekaip nesugebėjo perimti rungtynių kontrolės ir antrąjį kėlinį taip pat užbaigė praktiškai be progų.

83-ąją minutę įvyko lemiamas rungtynių epizodas – Federico Bernardeschi puikiai prasiveržė kairiuoju kraštu, įbėgo į baudos aikštelę ir ten išprovokavo visiškai vaikišką Angelio Correa pražangą. Į "Atletico" vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį šaltakraujiškai realizavęs C. Ronaldo išmetė savo buvusius priešus iš Čempionų lygos turnyro.

Kitose rungtynėse įspūdingą įvarčių fiestą surengė "Manchester City". Pepo Guardiolos auklėtiniai po sunkios pirmosios dvikovos šį kartą Gelzenkircheno "Schalke" futbolininkus sutriuškino rezultatu 7:0.

"Miestiečiai" pirmąją dvikovą laimėjo rezultatu 3:2, todėl Mančesteryje dar buvo likę nebaigtų darbų. Tik pirmojo kėlinio pabaigoje žaidimą pajutę "miestiečiai" varžovams atrašė septynis įvarčius. Nugalėtojų gretose du kartus pasižymėjo Sergio Aguero, po įvartį taip pat pridėjo Sane, Sterlingas, Bernardo Silva, Fodenas ir Gabrielis Jesusas.

"Juventus" 3 - 0 "Atletico"
(Pirmas mačas: 0-2, galutinis rezultatas: 3-2)
27' [1 - 0] C. Ronaldo
48' [2 - 0] C. Ronaldo
86' [3 - 0] C. Ronaldo (11 m. baudinys)

"Man City" 7 - 0 "Schalke"
(Pirmas mačas: 3-2, galutinis rezultatas: 10-2)
35' [1 - 0] S. Aguero (11 m. baudinys)
38' [2 - 0] S. Aguero
43' [3 - 0] L. Sane
56' [4 - 0] R. Sterling
71' [5 - 0] B. Silva
78' [6 - 0] P. Foden
84' [7 - 0] G. Jesus

Straipsnio įvertinimas: 10 0

• Tyliu.

Gali tu ronaldo nemegt, nekest, maisyt su sudais ir t.t. bet yra kaip yra, žmogus is kitos planetos..

• 165
  • 1DerFul

Ot butu prikolas , kad tik Buffonui isejus is Juventus , jie UCL paimtu 😀

• 131
  • ChelseaFan77

O hattrick😀DD aisku juk cia tapinaldo...😁DD turbut vaidoshius neuzskaitys, inkarinho nutempe dugnan visiskai,gerai baikim pizdielint is vaidoshiaus😀D Dabar laukiu atletico sturmo...jeigu jo nebus,busiu baisiai nusivyles simeone kiausais

• 73
  • FootballMode1

Juventus zaidimas - auksciausia klase. Visi kovoja kaip isproteje. Atletiko neturejo samcu pasiimti ne vieno kamuolio! Jei taip ir toliau, Juve turi imti sita serija. Tiesiog kovot iki galo.

• 61
  • gud

AUTOBUSAI TITULŲ NELAIMI.

• 59
  • Blue blood
    gud

O kaip gi chelsea juk jie laimejo ir Championu lyga ir europos lyga. Mazai ismanai ir mazai sneki svarbiausia laimeti

• 0
  • ziedas (IP: f31a83dc8)

is atletico ,tikrai tikejausi gersnio zaidimo,bet jiems to padaryti neleido labai geras juves pasirodymas ,ir pergale pilnai pelnyta ,o kas liecia abejotino 11m ,tai tikrai per pratesima atletico nebutu atsilaikes ir tikrai pelnytai juve isejo toliau ,o apie schalke ,tai tyliu ,ji ir taip toli nuejo deka dar prastesniu komandu ,su kuriom ji zaide ,bet MC siaip dabar geroj formoj ir gali iki finalo eiti

• 1
  • Sarri (IP: 827909b07)

Forza myliu tave!!!

• 0
  • Gaucho

Labai dziugu del Ronaldo. Bet labai neramu del Vaidoshiaus, zmogus net neberaso gal kas nors turi jo kontaktus?

• 6
  • Forza Juve CR7
    4tech

Kaip ten Simeonw buvo sakęs? Mes nebijo Ronaldo ar kažką panašaus? ????

ten jis uzvedinet bande komandos zaidejus, siandien jau vadina ronaldogeriausiu pasaulyje...

• 0
  • forza juve (IP: 1b91ead85)

puiki diena cancelo ir spinazzolai parodyt savo sugebejimus pasauliui, go CRISTIANO, FORZA JUVE

• -3
  • . (IP: 67b5e8e41)

Dybalos neleist i startine sudeti didziausia Allegri klaida. Pats Dybala istempe komanda pries Tote kai gavo malku..

• 0
  • Milstas

Blemba realiai reikalui esant tik Dybala nuo suolo galėtų pastiprint ataką, Kean dar nedaaugęs tokių mačų. Costa su Cuadrado gerai padraskytų kraštais. Žodžiu, good luck boys. CR vos vienas golasas šį sezoną CL, kažkas turėtų sunerimti😀

• 10
  • ponas allegri (IP: ef14d45f8)

Dybala ant keitimo laiko kad antram keliny iseitu ir parklupdytu atletika

• 0

/logiska viskas del dybalos as maciau senai kad ji i juves sudeti startine bus sunku imontuot prie ronaldo, kaip matome sezonas eina i gala ir jam vis dar sunku, labiausiai truksta manau douglas costos extra efekto siandien... na ziuresim nera bloga sita sudetis db viskas gerai , svarbiausia db kad stadiona ostu ir gasdintu atletika visa maca kad jie pasijaustu kuo blogiau... o mum reikes ir sekmes, siandien ta diena kai cristiano turi but tas tikrasis, butinas jis siandien