C. Ronaldo "hat-trickas" atvedė į pergalę "Real", "Atletico" ir "Barca" patiesė savo varžovus (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį įvyko ketverios 10-ojo turo rungtynės.

Sparnus šį sezoną "Atletico" ir "Barcelona" klubams pakarpęs lygos naujokas "Deportivo Alaves" šį kartą egzaminavo Madrido "Real" futbolininkus. Egzaminas buvo išlaikytas - Cristiano Ronaldo vedama "baltųjų" ekipa rezultatu 4-1 nugalėjo šeimininkus.

Rungtynės favoritams prasidėjo ne itin sėkmingai - greitos kontratakos metu "Alaves" lyderis Deyversonas po puikaus komandos draugo perdavimo nuginklavo Keylorą Navasą ir išvedė šeimininkus į priekį.

Zinedine'o Zidane'o auklėtiniams neliko nieko kito, kaip tik dar labiau paaštrinti savo atakas. 17-ąją minutę Cristiano Ronaldo realizavo 11 metrų baudinį, o jau 33-ąją minutę puikiu tolimu smūgiu išvedė svečius iš sostinės į priekį.

Antrajame kėlinyje "Alaves" dar bandė priešintis, tačiau 84-ąją minutę Alvaro Morata tarė lemiamą žodį. 88-ąją minutę ketvirtąjį įvartį "Real" gretose pridėjo C. Ronaldo, kuriam tai buvo pirmasis šio sezono "hat-trickas".

Pergalę iškovojęs "Real" klubas su 24 taškais lieka tvirtu lygos lyderiu.

Svarbius taškus kovoje dėl aukščiausios pozicijos išvykoje prarado "Sevilla". Andalūzijos ekipa rungtynių pradžių įgijo pranašumą prieš "Sporting Gijon", tačiau pastarieji išlygino rezultatą ir susitikimas baigėsi taikiai.

Kitose rungtynėse Madrido "Atletico" namuose rezultatu 4-2 pranoko "Malaga". "Rojiblancos" į pergalę atvedė po du įvarčius pelnę Yannickas Carrasco bei Kevinas Gameiro.

Paskutinėse vakaro rungtynėse ginklus tarpusavyje surėmė "Barcelona" ir "Granada" futbolininkai. Visą susitikimą dominavę katalonai lengvo pasivaikščiojimo namuose neturėjo - varžovus įveikė minimaliu skirtumu.

Pergalę atnešęs įvartis krito 48-ąją minutę, kai puikų įvartį po sumaišties baudos aikštelėje įmušė saugas Rafinha.

"Barcelona" ir "Atletico" turnyrinėje lentelėje pakilo pozicija aukštyn, o "Sporting Gijon" ekipos patiesti nesugebėjusi "Sevilla" nukrito į ketvirtąją vietą.

"Alaves" 1 - 4 "Real Madrid"
7' [1 - 0] Deyverson
17' [1 - 1] C. Ronaldo (11 m. baudinys)
33' [1 - 2] C. Ronaldo
84' [1 - 3] A. Morata
88' [1 - 4] C. Ronaldo
79' C. Ronaldo ("Real") nerealizavo 11 m. baudinio

"Sporting Gijon" 1 - 1 "Sevilla"
4' [0 - 1] L. Vietto
20' [1 - 1] M. Gomez

"Atletico" 4 - 2 "Malaga"
7' [1 - 0] Y. Carrasco
24' [2 - 0] K. Gameiro
31' [2 - 1] S. Ramirez
44' [3 - 1] K. Gameiro
64' [3 - 2] I. Camacho
86' [4 - 2] Y. Carrasco
60' S. Savič ("Atletico") pašalintas iš aikštės
88' C. Castro ("Malaga") pašalintas iš aikštės

"Barcelona" 1 - 0 "Granada"
48' [1 - 0] Rafinha

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9852816" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>