BVB ir „RB Leipzig“ netikėtai barstė taškus, „Bayer“ iškovojo svarbią pergalę © „Reuters“ nuotr.

Trečiadienį sužaistos dar penkerios „Bundesliga“ 32-ojo turo rungtynės.

Kiek netikėtą pralaimėjimą namuose patyrė Dortmundo „Borussia“, kuri rezultatu 0:2 turėjo pripažinti dėl išlikimo kovojančios „Mainz“ ekipos pranašumą.

Svečiai į priekį išsiveržė 33-ąją susitikimo minutę po Jonathano Burkardto įvarčio.

„Mainz“ ekipos pergalę 49-ąją minutė įtvirtino 11 metrų baudinį realizavęs Jeanas-Philippe'as Mateta.

Svarbią pergalę kovoje dėl išlikimo pasiekė Lėverkuzeno „Bayer“ ekipa, kuri namuose rezultatu 3:1 susitvarkė su „Koln“.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 7-ąją minutę po Sveno Benderio įvarčio, o 40-ąją „Bayer“ pranašumą padvigubino Kai Havertzas.

„Koln“ 59-ąją minutę po Sebastiaano Bornauwo įvarčio sušvelnino atsilikimą, tačiau 83-ąją „Bayer“ pergalę įtvirtino Moussa Diaby.

Po šios pergalės „Bayer“ ir vėl pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės poziciją.

„Eintracht“ 2:1 „Schalke“

„RB Leipzig“ 2:2 „Dusseldorf“

„Augsburg“ 1:3 „Hoffenheim“