Bundesligoje - minimali "Schalke" pergalė © Eurofootball.lt
Gelsenkircheno "Schalke" pratęsė pergalių seriją iki trijų, penktadienį namuose 1-0 įveikdami Berlyno "Hertha" ekipą. "Schalke" pakilo į antrąją vietą ir turi nemažai šansų joje išlikti, kadangi artimiausi konkurentai "Bayer" savo turo mačą sekmadienį žais prieš galingai rungtyniaujančius lygos lyderius "Bayern" futbolininkus.

"%c00015" 1 - 0 "%c00105"
61 tūkst. žiūrovų
44' [1 - 0] Rafinha (11 m.)

Penktadienio vakaro rungtynėsė nuo mačo pradžios šeimininkai dominavo aikštėje, tuo tarpu "Hertha" didžiausią dėmesį skyrė gynybai bei stengėsi išnaudoti kontratakas. Vis dėlto, sostinės ekipai nepavyko atsilaikyti nė pirmojo kėlinio – 44-ąją minutę svečių gynėjas Stevas von Bergenas baudos aikštelėje pargriovė Jermainą Jonesą, o skirtą vienuolikos metrų baudinį šaltakraujiškai realizavo Rafinha.

Beje, po kietos Stevo von Bergeno pražangos susitikimo pradžioje aikštę dėl traumos teko palikti Halilui Altintopui.

Atsilikdami minimaliu rezultatu antrajame kėlinyje "Hertha" stengėsi daugiau atakuoti, "Schalke" futbolininkai gynyboje atrodė kiek neužtikrintai, tačiau svečiams iš Berlyno taip ir nepavyko išplėšti bent taško.